Cahit Özkan’dan Yusuf Garip’e ziyaret

AK Parti Grup Başkanvekili ve Denizli Milletvekili Av. Cahit Özkan, MHP İl Başkanı Yusuf Garip’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Cahit Özkan’dan Yusuf Garip’e ziyaret

AK Parti Grup Başkanvekili ve Denizli Milletvekili Av. Cahit Özkan, geçtiğimiz ay MHP Genel Merkezi tarafından ataması yapılan MHP İl Başkanı Av. Yusuf Garip’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Sözlerine Başkan Yusuf Garip’i tebrik ederek başlayan Cahit Özkan; “AK Parti ve MHP’nin ortaya koymuş olduğu Cumhur İttifakı, ülkemiz ve milletimiz için birlik, beraberlik, kardeşliğin ve aziz milletimizin mücadelesinin bu topraklarda adeta tecessüm etmiş halidir. Ülkemizin ve bölgemizin barışı, insanlığa adalet ve hakça paylaşıma dayalı yeni bir dünya anlayışının hakim olunabilmesi için ortaya koyduğumuz bu mücadele, pazara kadar değil mezara kadar baki olacak bir mücadele ruhudur. Ülkemizin refahı, ülkemizin selameti, devletimizin bu topraklarda payidar olma mücadelesinin adı Cumhur İttifak olarak inşallah 2023 yılında destanlar yazacağız. Bu noktada hiçbir kuşkumuz, şüphemiz yoktur. Rabbim yar ve yardımcımız olsun. MHP Teşkilatı’na da başarılar diliyorum” dedi.

“CUMHUR İTTİFAKI MEZARA KADAR DEVAM EDECEK”

Nazik ziyaretlerinden dolayı Özkan’a teşekkür eden Yusuf Garip; “Cumhur İttifakı milletin ruh kökünden doğmuş, Çanakkale ruhu, Kurtuluş Savaşı mücadelesinde atalarımızın, ecdadımızın verdiği mücadele ruhundan doğmuş, milli ve manevi değerlerimize bağlı, vatan-millet bütünlüğünü esas alan kutsal bir birlikteliktir. Sayın Genel Başkanımızın ve Sayın Cumhurbaşkanımızın da ifade ettiği gibi Cumhur İttifakı mezara kadar devam edecek olan ve milletimizin menfaatini, birliğini ve bütünlüğünü esas alan, ülkenin bölünmez bütünlüğünü, tek vatan, tek millet, tek bayrak ilkesi esasında çerçevelenen bir kızıl elma ülküsüdür” İfadelerini kullandı. AK Parti ve MHP İl Teşkilat üyelerinin de bulunduğu ziyarette MHP TBMM Grup Toplantısı da canlı izlendi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER