Çal’ın birleştirici gücü; Fethi Akcan, sahaya indi

Çal Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın Çal Belediye Başkan Adayı MHP’li Fethi Akcan, seçim startını; Süller Mahallesi’nde başlattı. Başkan Akcan, “Barış ve kardeşlik çınarını biz diktik, çınar kök saldı kimse sökemeyecek. Hangi siyasi görüşten olursa olsun her Çallı bir kilimin motifleridir” dedi.

Çal’ın birleştirici gücü; Fethi Akcan, sahaya indi

Çal Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın Çal Belediye Başkan Adayı MHP’li Fethi Akcan, seçim startını; Süller Mahallesi’nde başlattı. Başkan Akcan’ın Süller ziyaretinde AK Parti İlçe Başkanı Yüksel Yılmaz, MHP İlçe Başkanı Ali Çiftçi ile çok sayıda vatandaş yer aldı. İlçe merkezinden Süller Mahallesi’ne kadar Akcan ve ekibine yaklaşık 300 araçlık konvoy eşlik etti. Buluşmada kahvehane vatandaşları almayınca; çok sayıda kişi, soğuk havaya rağmen sokakta Akcan’ı dinledi. Büyük ilgi gören Akcan, Süller ve Çal’a yapılan yatırımlar ve yapılacak çalışmalarla ilgili bilgi verdi.

“HEPİMİZ BİR KİLİM ÜZERİNDEKİ MOTİFİZ”

5 yıl aradan sonra seçmenin karşısına yine çıktıklarını hatırlatan Başkan Akcan, “Bölmeyeceğiz, parçalamayacağız, ‘Aynı sokağın çocuklarıyız’ dedik. Türk milliyetçileri olarak ‘bu toplumun birleştirici çimentosuyuz’ dedik. Bize oy versin vermesin, ‘herkesin hizmetkarı olacağız’ dedik. Bize oy versin vermesin herkese eşit hizmette bulunduk. Asla ayrımcılık yapmadık. Bilerek ve isteyerek asla ve asla her hangi birine kızmadık, darılmadık. ‘Aile’ demedik, ‘çocuk’ demedik. Gece gündüz Çal için çalıştık. Dar ve kıt imkanlarla elimizden gelenin fazlasını yaptık. En büyük projemiz; toplumsal barıştı. Camilerimiz, kahvehanelerimiz ayrıydı. Biz hepsini birleştirdik. İnsanların fikirleri, zikirleri, partileri elbette ayrı olacak. Bu ayrılıklar bizim güzelliğimizdir. Hepimiz bir kilim üzerindeki motifiz. Herkesi kucakladık. 5 yıl önce barış ve kardeşlik çınarını diktik. O çınar kök saldı. O kökü kimse sökemeyecek. Bu topraklarda kardeşlik rüzgarları esmeye devam edecek” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211