Çameli Seçim Koordinasyon Merkezi açıldı

AK Parti Çameli İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışı düzenlenen törenle gerçekleştirildi. İlçe merkezinde gerçekleştirilen açılış törenine katılım yoğun oldu.

Çameli Seçim Koordinasyon Merkezi açıldı

AK Parti Çameli Seçim Koordinasyon Merkezi, düzenlenen törenle açıldı. Törene; AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın AK Partili Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Osman Zolan, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Denizli İl Başkanı Cafer Birtürk, AK Parti Denizli il Başkanı Necip Filiz, Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan ve vatandaşlar katıldı. Törende konuşan Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan; “Allah’a şükür ilçemizde 248 milyonluk yatırım yaptık. Turizm de ve tarımda marka ilçe haline geldik. Ben 31 Mart seçimlerinde Çameli’nin Denizli’de rakibi olacağını düşünmüyorum. Çameli kendi rekorunu kendisi egale edecektir. Özellikle şu anda Cumhur İttifakı kapsamında MHP’lilerin desteği ile Çameli’de tarih yazıp rekorumu tekrar kıracağız. Seçim koordinasyon merkezimiz her gün açık olacak. Her zaman gelip burada görüş ve önerilerinizi bizlere aktarabilirsiniz” dedi.

“31 MART’TA YÜRÜYÜŞÜMÜZ DAİM OLACAK”

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan; “5 yıl içerisinde Çamelimizde hizmet destanları yazdık. Çameli inşallah bundan sonra birçok şeyin merkezi olacak. Bizim Çameli ile ilgili daha hayallerimiz ve yapmamız gereken işler var. İnşallah hep birlikte bu yürüyüşü el ele gerçekleştireceğiz. 31 Mart’ta da bu yürüyüşümüz daim olacak inşallah. Ancak siz yine de çok fazla rahat olmayın. Çameli yıllardır her seçimde birinci. Ama gittiğimiz ilçelerde sizin birinciliğinize göz koyanlar var haberiniz olsun. Yine de ben diyorum ki; Çameli o birinciliği kimseye bırakmaz. İnşallah yarınımız bugünümüzden daha güzel olsun” diye konuştu.

“HER ZAMAN HER YERDE HER ALANDA ÇAMELİ KAZANACAK”

“Çameli tuttuğunu koparan bir yer” diyerek sözlerine başlayan AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin konuşmasının devamında; “AK Parti’den önce Çameli köy gibiydi. Ama artık Çameli yolu ile beraber şehirlerarası bir yol haline geldi. İnşallah Çameli yolunu bitirip Fethiye yolu ile bağladığımızda artık burası bir turizm yolu olacak ve ürettiğiniz ürünleri burada satacaksınız. Bugün Çameli çok önemli bir turizm merkezi de oldu. Her şey birliktelik ile olur. Beraber, tek yumruk olursak olur ve bunu Çameli başardı. 2020 Denizli için turizm yılı olacak. İşte o zaman burada yamaç paraşütünden bisiklet turlarına kadar her zaman her yerde her alanda Çameli kazanacak” ifadelerini kullandı. Yapılan konuşmaların ardında Çameli İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi, protokolün kurdele kesimi ile vatandaşın hizmetine açıldı.

HATİCE DEMİR / İBRAHİM ALAYONT

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211