CHP Acıpayam’da başkan Deniz Albayrak

CHP Acıpayam İlçe Teşkilatı olağan genel kurulunu gerçekleştirdi. Tek listeyle seçime gidilen kongrede Başkan Deniz Albayrak seçilirken, kongrenin sürpriz konuğu ise; Acıpayam Belediye Başkanı Dr. Hulusi Şevkan oldu.

CHP Acıpayam’da başkan Deniz Albayrak

CHP’de ilçe kongreleri devam ediyor. CHP Acıpayam İlçe Teşkilatı, olağan genel kurulunu gerçekleştirdi. Acıpayam Belediyesi Talip Özkan Konferans Salonu’nda yapılan kongreye; CHP İl Başkanı Mahir Akbaba, Bozkurt Belediye Başkanı Birsen Çelik, Serinhisar Belediye Başkanı Hüseyin Gemi, Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı ve partililer katıldı. Şölen havasında geçen kongrenin bir de sürpriz konuğu vardı. Acıpayam Belediye Başkanı AK Partili Dr. Hulusi Şevkan oldu. Kongre sonunda tek liste ile yapılan seçimde Deniz Albayrak, başkan seçildi. Yeni başkan görevi, mevcut başkan Ramazan Yılmaz’dan devraldı.

“YENİ UMUTLAR YEŞERDİ”

Kongreye ilişkin açıklama yapan yeni Başkan Deniz Albayrak, “CHP Acıpayam İlçe Başkanlığı Kongresi’nde yeni umutlar yeşerdi. Girdiğimiz bu zor ve onurlu süreçte bir kez daha şahit olduk ki Mustafa Kemal’in kurucusu olduğu partimiz var oldukça umut asla tükenmez. Bana ve ekibime güvenen herkesin güvenini boşa çıkarmamak için terimizin son damlasına kadar bıkmadan usanmadan çalışacağız. Halkımıza ve tüm partililerimize umut olacağız. Demokratik her türlü eleştiri ve önerilere her zaman açık olduğumuzu bir kez daha buradan ilan ediyorum” dedi.

İŞTE YENİ YÖNETİM!

Yeni Başkan Albayrak’ın yönetiminde şu isimler yer aldı; Taner Akkan, Hatice Emel Alev, Emrah Arman, Hüseyin Cura, Muhammet Deniz, Murat Erdeniz, Fatih Gezgin, Deniz Güner, Şeref Karaman, Özgür Sağlamdemir, Hazel Somkaya, Uğur Uysal, Gamze Ünal, Günay Yaykıran.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER