CHP Adayı Kepenek; “Honaz’a balık tutmayı öğreteceğiz”

CHP Honaz Belediye Başkan Adayı Yüksel Kepenek, DRT Denizli ekranlarında yerel seçimlere ve projelerine dair önemli açıklamalarda bulundu. Belediye Başkanı adayı Kepenek, “Bu hayalleri gerçekleştirmek için, Honaz’ın mutlu insanların yaşadığı bir ilçe olabilmesi için elimden gelen çabayı göstereceğim. Ben Honaz’a balık tutmayı öğretmek istiyorum” dedi.

CHP Adayı Kepenek; “Honaz’a balık tutmayı öğreteceğiz”

CHP Honaz Belediye Başkan Adayı Yüksel Kepenek, DRT Denizli ekranlarında yayınlanan ve İrfan Atasoy tarafından hazırlanıp sunulan Güne Bakış Programı’nın konuğu oldu. Kepenek, Honaz’ın umuda ihtiyacı olduğu için aday olduğunu ve Honaz’ı mutlu insanların yaşadığı bir ilçeye dönüştürmek için bu yola çıktığını söyledi. Yüksel Kepenek, en büyük cesareti de oğlundan aldığını belirterek, “baba, sen belediye başkanı olabilirsin. Baba, sen bu işi yapabilirsin dedi. O gün itibariyle de karar verdim. Her şeyden öte, benim Honaz’a dair hayallerim var, hedeflerim ve projelerim var” dedi.

HONAZ’DA ÜRETİMİN GELİŞMELİ VE GENİŞLEMELİ…

CHP Honaz Belediye Başkan AdayıKepenek, Honaz’a balık tutmayı öğretmek istediğini belirterek, “yani biz insanlarımıza hep yıllarca günlük veya anlık ihtiyaçlarını karşılasın ama kendini gerçekleştirme düzeyine ulaşmasın diye düşünmüşüz. Bunu bir kenara bırakmamız gerekiyor. Yani üretimi arttırmayı arzuluyorum, her manada üretim” diye konuştu.

“AÇ OLAN İNSANLARIN MUTLU OLABİLMESİ MÜMKÜN DEĞİL…”

CHP’li Kepenek, insanların, gençlerin, Honazlıların yüzünün gülebilmesi için aday olduğunun altını çizdi ve ekledi:“Aç olan insanların mutlu olabilmesi mümkün değil. Bütün bunların özünde de üretim yatıyor. Bir de Honaz için Gençlik Merkezi projemiz var. Kültürel olarak aç olan insanların mutlu olabilmesi düşünülemez…”

KEPENEK’İN HONAZ İÇİN PROJELERİ…

CHP Honaz Belediye Başkan Adayı Yüksel Kepenek, Honaz için projelerini de sıraladı. Birçok projelerinin olduğunu kaydeden Kepenek, “Karova projemiz var. Karaçay bölgesinde bir turşu üretim birliği kurma projemiz var. Honaz merkezde kiraz üreticilerinin alternatif pazarlara ulaştırılması konusunda belediye olarak onlara öncülük edecek projelerimiz var. Üniversite ile ilgili projelerimiz var, özellikle öğrenci sayısının beş bine çıkarılması konusunda” diye konuştu.

İRFAN ATASOY

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER