CHP Lideri Kılıçdaroğlu ‘Kazım Arslan Parkı’nı açtı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Merkezefendi Belediyesi’nce yaklaşık 4 ay önce geçirdiği kalp krizi sonrası hayatın kaybeden CHP Denizli Milletvekili Kazım Arslan adının verildiği parkın açılışını gerçekleştirdi.

CHP Lideri Kılıçdaroğlu ‘Kazım Arslan Parkı’nı açtı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, çeşitli temaslarda bulunmak üzere Denizli’ye geldi.

Kılıçdaroğlu, ziyaretleri kapsamında Merkezefendi Belediyesi’nce Adalet Mahallesi’nde yaklaşık 4 ay önce geçirdiği kalp krizi sonrası hayatın kaybeden CHP Denizli Milletvekili Kazım Arslan adının verildiği parkın açılış programına katıldı.

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan’ın konuşması ile başlayan programda konuşan CHP Lideri Kılıçdaroğlu, Arslan’ın ölümü karşısında büyük bir şok yaşadığını kaydetti. Kılıçdaroğlu, Arslan’ın insana hizmet etmenin önemini çok iyi bildiğini ve bunun gereğini yaptığını söyledi.

“HERKESİN DESTEK VERMESİNİ İSTİYORUM”

Doğu Akdeniz’de Türkiye’nin kaybettiğini iddia eden Kılıçdaroğlu, “Bize karşı birleştiler. İçlerinde Katar da var. Ağızlarını açıp Katar’a laf edemiyorlar. Ayıptır, günahtır, yazıktır. Bunu birilerinin söylemesi lazım. Kime yakışır?” dedi. “Önümüzdeki dönemde belki seçimler olacak” diyen Kılıçdaroğlu, “O seçilerde de yerel seçimlerde kazandığımız başarıyı kazanacağız. Ülkesini, vatanını, bayrağını seven herkesin destek vermesini istiyorum. Benim bireysel olarak hiçbir talebim yok. Herkesin kazandığı ve tefecilerin kaybettiği bir düzeni kurmak zorundayız. Onlar ülkeyi bir avuç tefeciye teslime ettiler” diye konuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
İskender tanrıverdi
İskender tanrıverdi - 1 yıl Önce

La o park 2011 yılında akp tarafından yapılmadımıydı,neyin açılışını yapıyolar,

Komiksiniz
Komiksiniz - 1 yıl Önce

Zaten açılmış olan parkı tekrar açtılar. Bu kafa ile devam ederseniz açılış yapılacak binlerce eser var Denizli'de. Hadi iyisiniz !

SIRADAKİ HABER