CHP MERKEZEFENDİ’DEN DP’YE ZİYARET

CHP Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Süzek Doğan ve CHP İlçe Başkanı Tolga Varlıker, Demokrat Parti (DP) Denizli İl Başkanlığı’nı ziyaret etti.

CHP MERKEZEFENDİ’DEN DP’YE ZİYARET

CHP Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Süzek Doğan ve CHP Merkezefendi İlçe Başkanı Tolga Varlıker, Demokrat Parti (DP) Denizli İl Başkanlığı’nı ziyaret etti. DP Denizli İl Başkanı Aşkın Çelik, DP Denizli İl Başkan Vekili Aykut Yıldırım ve DP Yönetim Kurulu Üyeleri’nin katıldığı ziyarette; 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri’ne ilişkin değerlendirmeler yapıldı. 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri’nde Büyükşehir de dahil 19 ilçede belediye başkan adayı çıkaracağının altını çizen DP İl Başkanı Çelik, “Seçim sürecinde böyle bir ziyaret bizleri mutlu etti. 24 Haziran’da yapılan ‘Millet İttifakı’ şu anda yok. Demokrat Parti kendi başına bir süreç yaşıyor. 24 Haziran seçimlerinde bizim yapmış olduğumuz ittifak sağlıklı bir şekilde ilerleme sağlayabilseydi, şu an çok daha güzel sonuçlar elde edebilirdik. Sizler İyi Parti ile ittifak yaptınız; biz, İyi Parti’nin olduğu hiçbir yerde yokuz. Genel Başkanımızın kesin talimatı var. İyi Parti’nin aday çıkardığı her yere aday çıkartacağız. Şubat’ın 20’sinde iddialı bir şekilde Büyükşehirde dahil 19 ilçede adaylarımızı açıklayacağız. Siyasette iddia sahibi değilseniz siyaset yapmamalısınız” dedi.

“HERKESİN OYUNA TALİBİZ”

Ziyarette konuşan CHP Merkezefendi İlçe Başkanı Tolga Varlıker; “İlçede yapılan bütün yatırımlar, üst sınıfların ikametgah ettiği bölgelere yapılıyor. Alt sınıfların yaşadığı bölgelerde hiçbir yatırım yok. Vatandaş bunun farkında sandıkta da cevabını vereceğini söylüyor. Sayısal anlamda biz Şeniz Hanım’ı şanslı görüyoruz. Herkesin oyuna talibiz” dedi.

“31 MART GECESİ HEP BİRLİKTE GÜZEL SONUÇLAR ALACAĞIZ”

Siyasetin içinden geldiğine vurgu yapan CHP Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Süzek Doğan; “Babam Uşak’ta 3 dönem 15 yıl boyunca belediye başkanlığı yaptı. CHP’nin Gençlik Kolları’nda yıllarca görev aldım. Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında görev yaptım. Koordinasyon merkezimizin açılışı var sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız” dedi. Kadın aday olmanın güzellikleri olduğunu söyleyen Süzek: “Sahalardayız, çalışıyoruz ve güzel tepkiler alıyoruz. İnşallah 31 Mart gecesi hep birlikte güzel sonuçlar alacağız” diye konuştu.

FERHAT SOLKOL​​​​​​​

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211