CHP VE KILIÇDAROĞLU BU BAŞKANIN KIYMETİNİ BİLEMEDİ

31 Mart 2019 yerel seçimlerinde yeniden aday olduğu halde, CHP Genel Merkezi’nin göstermediği Buldan Belediye Başkanı Mustafa Gülbay 2018’in son ayında 2 ödül birden aldı. Ve “Cumhuriyet Halk Partisi ile CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun kıymetini bilemediği başkan” ünvanı kazandı. Anadolu Yerel Yönetimler Dergisi ve Kent&Başkan Dergileri’nin düzenlediği iki ayrı anket ve yarışmadan başarıyla çıkan Buldan Belediye Başkanı Mustafa Gülbay partisi CHP’den istifa ettiği hafta 2 ödül birden aldı. Başkan Gülbay; “Bu ödülü kazanmamda en büyük pay bize büyük destekleri olan Buldan halkı ve belediye personelimdir. Bu ödül onlarındır” dedi.

CHP VE KILIÇDAROĞLU BU BAŞKANIN KIYMETİNİ BİLEMEDİ

CHP’NİN YENİDEN ADAY GÖSTERMEDİĞİ BAŞKAN 2 ÖDÜL BİRDEN ALDI
31 Mart 2019 yerel seçimlerinde yeniden aday olduğu halde, CHP Genel Merkezi’nin göstermediği Buldan Belediye Başkanı Mustafa Gülbay 2018’in son ayında 2 ödül birden aldı. Ve “Cumhuriyet Halk Partisi ile CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun kıymetini bilemediği başkan” ünvanı kazandı. Anadolu Yerel Yönetimler Dergisi ve Kent&Başkan Dergileri’nin düzenlediği iki ayrı anket ve yarışmadan başarıyla çıkan Buldan Belediye Başkanı Mustafa Gülbay partisi CHP’den istifa ettiği hafta 2 ödül birden aldı.  Başkan Gülbay; “Bu ödülü kazanmamda en büyük pay bize büyük destekleri olan Buldan halkı ve belediye personelimdir. Bu ödül onlarındır” dedi.

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Gülbay, belediyelere ve belediyelerin çalışmalarına yönelik yayın yapan Anadolu Yerel Yönetimler Dergisi ile Kent&Başkan Dergisi’nin düzenlediği ve Türkiye çapında gerçekleşen anketten, Büyükşehir İlçeleri Belediye Başkanları arasında en çok oyu alarak; ‘Yılın Belediye Başkanı’ ödülüne layık görüldü. Anadolu Yerel Yönetimler Dergisi’nin bu yıl 8’incisini düzenlediği yarışmada Başkan Gülbay 3’üncü Kez ‘Yılın Belediye Başkanı’ ödülünü kazandı. Başkan Gülbay ödülü, Sosyal Yaşama Destekleme kategorisinde, ‘Sosyal Belediyecilik Projesi’ ile elde etti. Başkan Gülbay ödülünü, Ankara Beypazarı’nda, bakanların da katılacağı bir törenle alacak.


YILIN BELEDİYE BAŞKANI; MUSTAFA GÜLBAY

Yayın hayatına geçtiğimiz yıl başlayan Kent&Başkan dergisinin de okuyucuları arasında internet üzerinde düzenlediği yarışma sonucu ‘Ege Bölgesi Büyükşehir İlçeleri Belediye Başkanları’ kategorisinde en yüksek oyu alarak Başkan Gülbay, ‘Yılın Belediye Başkanı’ seçildi. Gülbay bu ödülünü de 29 Aralık’ta Bilecik Şeyh Edebali Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenecek törenle alacak.

“ÖDÜLLER; BULDAN HALKI VE BELEDİYE PERSONELİMİNDİR”
Kazandığı iki ödül ile ilgili olarak konuşan Mustafa Gülbay, bu zamana kadar tüm çalışmalarının Buldan halkının daha iyi yaşaması için olduğunu belirterek, “Ben Buldan’ı çok seviyorum. Buldanlı olmaktan her zaman çok büyük bir gurur duyuyorum. Tüm çabam Buldan’ın tüm Dünyada daha tanınır ve parmakla gösterilir bir kent olması; Buldanlıların da hiçbir eksiği olmayan, daha müreffeh bir Buldan’da yaşaması içindir. Bu yoldaki çabalarımda istediğimiz noktaya geldiğimiz söylenemez. Ancak kimsenin iyi niyetimizden şüphe etmemesi gerekir. Yılın Belediye Başkanı ödülünü bir dergiden bu yıl 3. kez, diğer bir dergiden de ilk kez alıyorum. Her iki dergi de bu ödülü sosyal belediyecilik çalışmalarımızdan dolayı verdiler. Buldan adına gurur verici bir ödül. Bu ödülü kazanmamda en büyük pay bize büyük destekleri olan Buldan halkı ve belediye personelimdir. Bu ödül onlarındır” dedi.

HATİCE DEMİR

Güncelleme Tarihi: 22 Aralık 2018, 14:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER