CHP’Lİ başkanlarda ‘Genel Başkan’ heyacanı

CHP Denizli Teşkilatı, bugün Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nu ağırlayacak. 31 Mart yerel seçimleri sonrasında başkanlık görevini devralan CHP’li 5 başkanda ise Genel Başkan Kılıçdaroğlu’nu ağırlayacak olmanın heyecanı sardı.

CHP’Lİ başkanlarda ‘Genel Başkan’ heyacanı

Bir dizi ziyaretler ve açılış için bugün Denizli’ye gelecek olan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 31 Mart yerel seçimlerinde partisinin kazanmış olduğu ilçeleri ziyaret edecek. Babadağ, Merkezefendi, Serinhisar, Honaz ve Bozkurt İlçeleri’ni ziyaret edecek olan Genel Başkan Kılıçdaroğlu, akşam saatlerinde kentten ayrılacak. Genel Başkan Kılıçdaroğlu’nu ağırlayacak olan 5 ilçe belediye başkanlarında da heyecanı sardı. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı, “Gelecek seçimler için değil, gelecek nesiller için çalışıyoruz. Mart’ın sonu bahar oldu. CHP Genel Başkanı Babadağ’da… Gönül Çarşısı, Kapalı Pazaryeri, Kır Düğün Salonu, Babadağ Belediyesi Tekstil Çarşısı, BSM Gençlik ve Kültür Merkezi, Butik Otel ve Babadağ Belediyesi Şehir Oteli… Temel atma ve açılış törenine tüm halkımız davetlidir” dedi.

“TÜM HALKIMIZ DAVETLİDİR”

Genel Başkan Kılıçdaroğlu, Merkezefendi Belediyesi’nce Ramazan Bayramı tatili için gittiği Antalya’nın Aksu İlçesi’nde 7 Haziran’da beyin kanaması sonucu hayatını kaybeden CHP Denizli Milletvekili Kazım Arslan’ın isminin verildiği parkın açılışını gerçekleştirecek. Sosyal medyadan mesaj yayımlayan Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan; “Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nun teşrifleriyle gerçekleştirilecek olan Kazım Arslan Parkı açılışına tüm halkımız davetlidir” dedi.

SERİNHİSAR’DA PARTİ BİNASINI AÇACAK

Denizli ziyaretleri kapsamında Serinhisar İlçesi’ne gidecek olan CHP Lideri Kılıçdaroğlu, Belediye önünde halk buluşması gerçekleştirecek. Ardından Belediye Başkanı Hüseyin Gemi’yi ziyaret edecek olan Kılıçdaroğlu, ziyaretin ardından partisinin yeni binasının açılışını gerçekleştirecek. Konuya ilişkin açıklama yapan Belediye Başkanı Gemi, etkinliğe herkesi davet etti.

HONAZ’DA HALKLA BİR ARAYA GELECEK

Kılıçdaroğlu, Honaz Belediyesi önünde halkla buluşacak. Konuyla ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, “Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu, teşekkür ziyareti için halkımızla buluşacaktır. Tüm halkımız davetlidir” diye konuştu.

KILIÇDAROĞLU DEPREMZEDELERLE BULUŞACAK

Genel Başkan Kılıçdaroğlu’nun bir sonraki durağı, 08 Ağustos’ta 6 şiddetiyle sarsılan Bozkurt İlçesi olacak. Sosyal medyadan açıklama yapan Belediye Başkanı Birsen Çelik, “Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu, depremzedelerimizi ziyaret ermek için Bozkurt’a geliyor. Genel Başkanımızın ziyareti öncesinde 15:00 - 17:00 arası aşure hayrı yapacağız. Tüm halkımız davetlidir” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER