CHP’li Karaca Zolan ve Özkan’a meydan okudu

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan'ın sosyal medyadan yazdığı; “Biz hizmet etmeye, onlar bizim yaptıklarımızın üstünden prim yapmaya çalışmaya devam edecekler” sözü üzerine konuşan CHP Genel Başkan Yardımcısı Ve Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca, “hangi siyasi görüşten olursa olsun herkese hizmet etme anlayışını hakim kılmak gerektiğini düşünüyorum” dedi. Karaca, AK Parti Meclis Grup Başkan Vekili ve Denizli Milletvekili Av. Cahit Özkan'ın sosyal medyadan yazdığı Kılıçdaroğlu eleştirisine de yanıt verdi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ve Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca, Cansu Karacık Yazıcı tarafından hazırlanıp sunulan ‘Güne Bakış Programı’nın konuğu oldu. Karaca; Haziran Ayı’nda hayatını kaybeden CHP Denizli Milletvekili Kazım Arslan’ın isminin verildiği parka ilişkin Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan'ın sosyal medya hesabından yazdığı “Biz hizmet etmeye, onlar bizim yaptıklarımızın üstünden prim yapmaya çalışmaya devam edecekler” hakkında konuştu. Karaca; “Ben öncelikle belediye başkanlarının seçildikten sonra siyasi rozetlerini ve siyasi kimliklerini bir kenara bırakıp yakalarına Türk Bayrağı’nı takarak, kendilerine oy veren vermeyen, hangi siyasi görüşten olursa olsun herkese hizmet etme anlayışını hakim kılmak gerektiğini düşünüyorum. O tweeti atanların belediye meclis üyeleri de, o parkın isminin ‘Kazım Arslan Parkı’ olması için, onlar da oy birliği ile bu kararı çıkarttılar. Biz, ‘parkı biz yaptık’ falan demedik. Sadece parkın isminin yeniden düzenlemeler yapılarak ‘Kazım Arslan Parkı’ gibi bir totemin oraya dikilmesi arkasından da Kazım Bey’e ilişkin anıtlaşmış fotoğrafını ve öz geçmişinin bulunduğu bir kaideyi, oraya değerli başkanımız kazandırdı” dedi.

CAHİT ÖZKAN ACABA GENEL BAŞKANLARI MI KARIŞTIRDI?”

Karaca, AK Parti Meclis Grup Başkan Vekili ve Denizli Milletvekili Av. Cahit Özkan'ın sosyal medyadan yazdığı “Sayın Kılıçdaroğlu hırsızın hiç suçu yok mu? Eset'i neredeyse masum ilan etmişsiniz. Danışmanlarınız mı yanlış bilgilendiriyor yoksa siz mi bu kadarla yetiniyorsunuz? Anlamak güç. CHP Genel Başkanı adına ben utandım. Şükür ki Denizli'de hemşehrilerim doğruyu sizden iyi biliyor” sözlerini değerlendirdi. Karaca; “Cahit Özkan acaba Genel Başkanları falan mı karıştırdı? Bizim Genel Başkanımızın utanılacak hiçbir ifadesi yoktur. Evet, Cumhuriyet Halk Partisi’nin Genel Başkanı doğruları ifade etmektedir. İdlib'i boşaltacağız demediler mi? Peki boşalttılar mı? Türkiye’den o bölgeye silah gittiğini kendisi bilmiyor mu? Suriye sınırındaki, İdlib'deki sorun, Cahit Özkan’ın içinde bulunduğu iktidarın yanlış dış politikalarının sonucudur. Suriyelilerin ülkemize gelerek, bizim çocuklarımızın rızkı olan 40 milyon Dolar’ın onlara harcanmasının hesabını versin ki, ondan sonra kim kimden utanacak hep birlikte burada ikimiz karşılıklı konuşalım” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 18 Eylül 2019, 17:58
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet gunebakan
Ahmet gunebakan - 10 ay Önce

Hastanım Cansu hanım bu ne güzellik hic kaçırmıyor programını

SIRADAKİ HABER

banner194

banner193