CHP’li kurmaylar ‘Derman Belediyeciliği’ anlattı

CHP İl Yönetimi ve CHP'li Belediye Başkanları Sarayköy'e çıkarma yaptı. CHP heyeti, ilçe esnafını ve pazarını ziyaret ederek vatandaşlara 'Derman Belediyeciliği'ni anlattı.

CHP’li kurmaylar ‘Derman Belediyeciliği’ anlattı

CHP İl Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu, Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, Bozkurt Belediye Başkanı Birsen Çelik, Serinhisar Belediye Başkanı Hüseyin Gemi, Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı, Kadın Kolları İl Başkanı Ayşen Kocabay, Sarayköy İlçe Başkanı Mehmet Salih Konya, Babadağ İlçe Başkanı Mehmet Altınöz, il ve ilçe yöneticileri, Belediye Meclis Üyeleri Sarayköy’e gitti.

İlk olarak CHP Sarayköy İlçe Başkanlığı’nı ziyaret eden CHP heyeti, ardından İyi Parti İlçe Başkanı Ahmet Çelikak ile bir araya geldi. Sarayköy esnafını ve pazaryerini ziyaret eden CHP heyeti, vatandaşlara ‘Derman Belediyeciliği’ni ve CHP iktidarında esnafa verilecek destekleri anlattılar.

Seçim olsun olmasın her zaman sahada olarak vatandaşlara CHP'nin politikalarını anlatmaya ve vatandaşla iç içe olmaya devam edeceklerini belirten İl Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu, "Türkiye'de var olan ekonomik kriz pandemi süreci ile birlikte kendisini daha çok hissettirmeye başladı. Bundan da en çok etkilenen kesimlerin başında esnaflarımız geliyor. CHP'li belediyeler bu zorlu süreçte imkanları dahilinde halkımızın dertlerine derman olacak projeleri üretmeye devam ediyor. Uzun zamandır devam ettiğimiz ilçe ziyaretlerimizin Sarayköy ayağına belediye başkanlarımız da dahil oldular. Bundan sonra da CHP Denizli örgütü olarak sahada, halkımızın yanında olmaya devam edeceğiz" dedi.

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2021, 10:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER