CHP’nin Danışma Kurulu Toplantıları, Güney’den start aldı

CHP Denizli’de parti içi çalışmalar ve yeni döneme ilişkin değerlendirmelerin ele alınacağı ‘Danışma Kurulu Toplantıları’, 28 Haziran 2019 Cuma Günü Denizli’nin Güney İlçesi’nden start aldı.

CHP’nin Danışma Kurulu Toplantıları, Güney’den start aldı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Denizli Teşkilatı, parti içi çalışmalar ve yeni döneme ilişkin değerlendirmelerin ele alınacağı ‘Danışma Kurulu Toplantıları’, başladı.

28 Haziran 2019 Cuma Günü Denizli’nin Güney İlçesi’nden başladı.

Danışma kurulu toplantıları, 19 ilçede yapılacak ve Temmuz Ayı boyunca devam edecek.

Denizli’nin merkez ilçeleri olan Merkezefendi Danışma Kurulu toplantısı; 4 Temmuz,

Pamukkale Danışma Kurulu toplantısı ise 13 Temmuz’da yapılması planlanıyor.

Kentteki 19 ilçede yapılacak toplantıların ardından, il danışma kurulu ise 28 Temmuz’da gerçekleştirilecek.

“GENÇLİĞİMLE, DUAYEN İSİMLERİN DENEYİMİNİ BİRLEŞTİRECEĞİZ”

Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Denizli İl Başkanı Mahir Akbaba; “Danışma kurulları rutin aralıklarla yaptığımız kurullardır. Biz de 3’üncüsünü gerçekleştiriyoruz. Bunları ‘parti içi dayanışma kurulu’ olarak adlandırdık. Partililerle bir araya gelip seçim döneminin hemen ardından seçimin değerlendirmesi yapacağız. İlçelerde seçim çalışmalarımızda neyi doğru yaptık, neyi yanlış yaptık, hangi yöntemler bizi başarıya ulaştırdı, eksik kaldığımız noktalar neler, bunları değerlendireceğiz. Tabi bunu yaparken Honaz’da ve İstanbul’da iptal edilen seçimlerde hep birlikte gösterdiğimiz gayretlerden dolayı partililerimize ve gönüllülerimize teşekkürlerimizi sunacağız. Bundan sonraki yol haritamızı değerlendirmek için önceki dönemde görev almış üstat isimlerin fikirlerini alacağız. Benim gençliğimle partideki duayen isimlerin deneyimini ve birikimini birleştirerek daha iyi sonuçlara nasıl gidebiliriz, partimizi nasıl daha iyi temsil edebiliriz buna kafa yoracağız. Ulaşmak istediğimiz gaye insanların fikirlerini almak bu fikirlerden mutlaka kullanabilecek olduklarımızı yeri geldiğinden kullanmak, aynı zamanda da önümüzde gerçekleşecek olan seçimlerde nasıl bir dayanışma, birlik ve beraberlik ortamı yaşatabiliriz ona karar vereceğiz” dedi.

Danışma kurulu toplantılarının programı şu şekilde:

Güncelleme Tarihi: 29 Haziran 2019, 16:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER