CHP’nin kurmaylarından siyasi partilere ziyaret

CHP İl Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu ile beraberindekiler, Saadet Partisi, DEVA Partisi ve Gelecek Partisi Denizli Başkanlıkları’nı ziyaret etti.

CHP’nin kurmaylarından siyasi partilere ziyaret

CHP İl Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu, Pamukkale İlçe Başkanı Arda Arpacı, Merkezefendi İlçe Başkanı Ali Osman Horzum ve İl Yönetim Kurulu Üyeleri; Saadet Partisi, DEVA Partisi ve Gelecek Partisi İl Başkanlıkları’na ziyaret gerçekleştirdi.

İlk olarak Millet İttifakı ortağı Saadet Partisi’ni ziyaret eden CHP’nin kurmayları, İl Başkanı Mehmet Fatih Aktaş, Genel İdare Kurulu Üyesi Şakir Tarım ve il yönetimiyle görüştü.

Ardından DEVA Partisi İl Başkanlığı’nı ziyaret eden CHP Heyeti, İl Başkanı Bekir Kırar, il ve ilçe yöneticileriyle bir araya geldi. Son olarak Gelecek Partisi İl Başkanlığını ziyaret eden CHP kurmayları, İl Başkanı Aykut Yıldırım ve yöneticilerle bir araya geldi.

Ziyaretlerin ardından konuşan Başkan Çavuşoğlu, “Döviz kurlarındaki aşırı hareketlenmeler, bütün sektörleri olumsuz etkilemiş durumda. Çiftçiler gübre, ilaç ve mazot fiyatlarına gelen aşırı zamlar ile boğuşurken, ticaretle uğraşanlar ellerindeki ürünü fiyatlandırmakta güçlük çekiyor. Bu buhrandan çıkmak için bir an önce erken seçim kararı alınmalıdır” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER