Cumhur İttifakı Adayı Şevik; demir dövdü, havlu paketledi

Seçim çalışmaları kapsamında Cumhuriyet Mahallesi’ndeki Sanayi sitesi esnafını ziyaret eden Cumhur İttifakı’nın MHP’li Buldan Belediye Başkan Adayı Mustafa Şevik, bir işyerinde demir dövdü, bir tekstil atölyesinde ise havlu katlayarak çalışan kadın işçilere yardım etti.

Cumhur İttifakı Adayı Şevik; demir dövdü, havlu paketledi

Cumhur İttifakı’nın MHP’li Buldan Belediye Başkan Adayı Mustafa Şevik, seçim çalışmaları kapsamında Cumhuriyet Mahallesi’ndeki sanayi sitesi esnafını ziyaret etti. Girdiği bir işyerinde demir döven Şevik, esnafla sohbet edip, sorunlarını dinledi. Şevik’e, AK Parti ve MHP İlçe yöneticileri ile belediye meclis üyesi adayları da eşlik etti. Esnaf tarafından sıcak ve samimi bir şekilde karşılanan Şevik’in sanayi sitesi ziyaretinde renkli görüntüler de yaşandı. Girdiği bir işyerinde demir döven Şevik, bir tekstil atölyesinde ise havlu katlayarak çalışan kadın işçilere yardım etti.

KADIN İŞÇİLERDEN ÜCRETSİZ SERVİS TALEBİ

Tekstil atölyesinde çalışan kadın işçilerin ulaşım sorunu yaşadığının belirtilmesi üzerine Şevik, “Biz geçtiğimiz dönem bu sorunu çözmüştük. Ama yine çözeriz. Yeter ki, istihdam artsın” dedi. Şevik, kadın işçilerle bir süre sohbet ederek desteklerini istedi. Esnafın yoğun ilgisinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Şevik, “Buldan, son 5 yıl içerisinde hak ettiği hizmeti alamadı. Hizmetlerimize kaldığımız yerden devam etmek, sanayisi, tekstili, turizmi, tarımı, termal tesisleri ile geleceğin Buldan’ını inşa etmek için yeniden yola çıktık” diye konuştu.

PINAR ÇANKAYA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221