“CUMHUR İTTİFAKI, MİLLİ BİRLİK VE DAYANIŞMA ŞUURUDUR”

Denizli’deki Cumhur İttifakı adaylarıyla yapılan istişare toplantısı hakkında yazılı açıklama yapan AK Parti İl Başkanı Necip Filiz; “Cumhur İttifakı, milli birlik ve dayanışma şuurudur. Cumhur İttifakı; milli beka için önemlidir. Bu ittifak dosta da düşmana da mesajları olan bir ittifaktır” dedi.

“CUMHUR İTTİFAKI, MİLLİ BİRLİK VE DAYANIŞMA ŞUURUDUR”

AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, MHP İl Başkanı Cafer Birtürk ve kurmayları, AK Parti İlçe Belediye Başkan Adayları ile MHP’nin Cumhur İttifakı adayları, bir araya gelerek siyasi gelişmeler ve Cumhur İttifakı üzerine istişarelerde bulundular. Birlik ve beraberlik mesajının verildiği toplantı hakkında yazılı açıklama yapan Başkan Filiz; “Cumhur İttifakı, milli birlik ve dayanışma şuurudur. Cumhur İttifakı milli beka için önemlidir. Bu ittifak dosta da düşmana da mesajları olan bir ittifaktır. Terörle, Gezi'yle, darbe girişimiyle, ekonomik vurgunla istediklerini alamayanlara karşı duran bu ittifak, devletin bekasını, milletin birlik ve beraberliğini, toplumun huzur ve refahını olumsuz etkileyecek konularda aşırı duyarlı olanların bir araya geldiği bir ittifaktır. Bu ittifak bu vatandan, bu bayraktan asla ama asla ödün vermeyeceklerin kurduğu bir gönül birliğidir. Cumhur İttifakımızı lekelemeyecek, gölgelemeyecek şekilde çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Cumhur İttifakımıza kimse gölge düşüremeyecektir. Tam aksine dayanışma içinde olacağız” dedi.

“İNSANA VE ÇEVREYE SAYGILI BİR KAMPANYA YÜRÜTECEĞİZ”

Yoğunlaşacak seçim çalışmaları ile açıklama yapan Başkan Filiz; “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın da ısrarla vurguladığı üzere; AK Parti olarak gürültü ve görüntü kirliliği oluşturan propaganda yöntemlerini kullanmayacağız. İnsana ve çevreye saygılı bir kampanya yürüteceğiz. Sadece parti teşkilatlarının ve seçim koordinasyon merkezlerinin olduğu yerde bayraklarımız, afişlerimiz olacak. Belirlenen saatler dışında da asla otobüs dolaştırmayacağız. Böylece partilere ve adaylara çok ciddi her yönüyle maddi ve manevi maliyet getiren, şehirlerimizi plastiğe ve kağıda boğan önemli bir israf kaleminden de hep birlikte kurtulmuş olacağız” ifadelerini kullandı.

“TÜM BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARIMIZIN PROJELERİ HAZIR”

Denizli İl Teşkilatı olarak seçim ile ilgili tüm hazırlıklarını tamamladıklarını belirten Başkan Filiz; “Teşkilatlarımız hemen sahaya inecekler. Durmak yok yola devam. Seçim tarihine kadar gece gündüz çalışarak, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanlığı ve tüm ilçe belediye başkanlıklarını kazanmanın yanı sıra en yüksek oy oranına ulaştırmayı hedefliyoruz. Hemşehrilerimiz bizi seviyor, biz de onları seviyoruz. Belediyecilik anlamında yapılanlar ortada. Tüm belediye başkan adaylarımızın projeleri hazır. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ne geçtikten sonra ilk yerel seçim olduğu için bunun tarihi bir önemi var. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin pozitif katkılarının yerelde de görülebilmesi açısından son derece önemli bir seçim süreci. İnşallah seçimlerde hep beraber göreceğiz; Cumhur İttifakı büyük bir güçle bu seçimlerden çıkacak” diye konuştu.

GAMZE ŞAFAK

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner187

banner186