Cumhur İttifakı’ndan Buldan’a çıkarma!

Cumhur İttifakı’nın SKM’lerden sorumlu Denizli Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Ali Değirmenci ile Ak Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Halil Turan, MHP Buldan Belediye Başkan Adayı Mustafa Şevik’e destek ziyaretinde bulundu.

Cumhur İttifakı’ndan Buldan’a çıkarma!

Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Ali Değirmenci ile Ak Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Halil Turan, 31 Mart yerel seçimleri kapsamında Buldan’ı ziyaret etti. Cumhur İttfakı Seçim Koordinasyon Merkezi’nde Belediye Başkan Adayı Mustafa Şevik ve ekibiyle bir araya gelen Değirmenci, Halil Turan ile birlikte SKM’de görevlendirildiklerini ve 19 ilçeyi ziyaret ettiklerini söyledi.

Şevik’e tam destek

Cumhur İttifakının ilk adreslerinden olan Buldan’ı önemsediklerini ve MHP Adayı Mustafa Şevik ile Buldan’ı alacaklarını söyleyen Değirmenci, “Türkiye’nin bekası için Denizli’de 20’de 20 yapmak zorundayız. Seçime için geri sayım başladı. 31 Mart’ta ‘keşke şu evi de ziyaret etseydik’ dememek için çalışmalarımızı titizlikle sürdürmelisiniz. Ekip sayısını artırıp Buldan’da girilmedik ev, sıkılmadık el bırakmamalısınız. Hem Ak Parti hem de MHP teşkilatlarının tam kadro sahada olmasını istiyoruz. Bizim Buldan’da başkan adayımız Mustafa Şevik’te desteğimiz tam. Eksiklikleriniz varsa gidermeye hazırız” dedi.

Ak Parti Yönetim Kurulu Üyesi Halil Turan ise, 1946 seçimlerinde oylarını korumak için verdikleri mücadele ile demokrasi destanı yazan Arslanköy’ü hatırlatarak, “Seçimi almak için yalnızca çalışmak yetmez. Sandıkta oylarınızı da sahip çıkmanız gerekir. Sandıkta görevli arkadaşlarımızın 31 Mart günü her ne olursa olsun sandıklarını terk etmemesi, sahip çıkması gerekir” diye konuştu.

“Buldan’ı alacağız”

Siyasetin bir ekip işi olduğunu vurgulayan MHP Buldan Belediye Başkan Adayı Mustafa Şevik, “Biz Buldan’da bir yıldan beri çalışıyoruz. Ak Partili ve MHP’li kardeşlerimden oluşan güzel bir ekibimiz var. Cumhur İttifakının en güzel örneğini Buldan veriyor. Bu nedenle ben ekibime teşekkür ediyorum. Gece gündüz çalışıyoruz. 31 Mart’ta kadar da çalışmaya devam edeceğiz. Sıkılmadık el bırakmayacağız. Buldan’ın geleceği için çalışacağız” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221