Cumhur İttifakı’ndan güç birliği

MHP İl Başkanı Av. Yusuf Garip’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunan AK Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör; “Cumhur İttifakımızla, tek devlet, tek millet, tek vatan, tek bayrak altında mezara kadar birlik, beraberlik ve kardeşlikle yolumuza devam edeceğiz” dedi.

Cumhur İttifakı’ndan güç birliği

AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör, siyasi alanda birlikteliğin sağlandığı Cumhur İttifakı ortağı olan ve geçtiğimiz günlerde ataması yapılan MHP İl Başkanı Av. Yusuf Garip’e ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu. 2023 seçimlerine yönelik hazırlık sürecinin de ele alındığı ifade edilen ziyaret hakkında konuşan Başkan Güngör, “Bizleri sıcak ve samimi bir şekilde ağırlayan başta MHP İl Başkanı Yusuf Garip’e ve MHP’li yönetici kardeşlerime yürekten teşekkür ediyorum. 2023 hedefleri için gece gündüz durmadan çalışmaya devam ediyoruz. Cumhur İttifak'ı paydaşımız Milliyetçi Hareket Partisi ile memleketimizin güçlü ve güzel yarınları için hep birlikte daha çok çalışacağız. Cumhur ittifakımızla, tek devlet, tek millet, tek vatan, tek bayrak altında mezara kadar birlik, beraberlik ve kardeşlikle yolumuza devam edeceğiz. İktidara talip olanlar milletin önüne milletin meseleleriyle alakalı yapıcı yol gösterici, akıllı öneriler ve projeler koyarlar. Tayyip Erdoğan gitsin de ne olursa olsun anlayışı doğru bir anlayış değil hastalıklı bir ruh halidir. AK Parti Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Sayın Dr. Devlet Bahçeli’nin milli menfaatler çatısı altında oluşturduğu Cumhur İttifakı’nı biz Denizlimizde aynı şekilde uygulamaya devam edeceğiz. Milletimizin milli ve yerli evladı Recep Tayyip Erdoğan’dır. Adaylarının bile kim olacağının belirsizliği devam eden 6 +1 benzemezlere ise milletimiz en güzel cevabı 2023’te sandıkta verecektir. Allah’ın izniyle 6+1 benzemez masayı aziz milletimiz ferasetiyle sandıkta darmadağın edecektir” dedi.

“BAŞARAMAYACAĞIMIZ, AŞAMAYACAĞIMIZ HİÇBİR ZORLUK YOK”

MHP İl Başkanı Yusuf Garip ise “Öncelikle AK Parti Denizli İl Başkanı Sayın Yücel Güngör ve yönetimine nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum. Yücel Başkan’la birlikte 5 yıl boyunca Merkezefendi Kurucu Belediye Meclis üyesi olarak görev yaptık. Yani çalışma arkadaşlığımız öncelere dayanıyor. Cumhur İttifakı olarak azmimiz sonsuz, heyecanımız büyük. Biliyorum ki, başaramayacağımız, aşamayacağımız hiçbir zorluk yok. Kimseyi ötekileştirmeden vatanımız ve milletimiz için gece gündüz durmadan çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER