Cumhurbaşkanı Erdoğan Milletvekilleriyle bir araya geldi

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Genel Merkezi’nde düzenlenen kahvaltı programında milletvekilleriyle bir araya geldi. Denizli Milletvekilleri; Ahmet Yıldız, Nilgün Ök ve Şahin Tin de toplantıya katılan isimler arasında yer aldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Milletvekilleriyle bir araya geldi

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Genel Merkezi’nde milletvekilleriyle kahvaltılı toplantıda bir araya geldi.

Toplantıya; MYK üyeleri ile birlikte Denizli, Diyarbakır, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Isparta, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Kilis, Konya, Kütahya ve Sivas illerinin milletvekilleri katıldı.

Basına kapalı olarak gerçekleşen ve yaklaşık 3 saat süren toplantıda Denizli Milletvekilleri; Ahmet Yıldız, Nilgün Ök ve Şahin Tin de yer aldı. Toplantı sonrasında sosyal medya hesabından açıklama yapan AK Parti Denizli Milletvekili Nilgün Ök; “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında, AK Parti Genel Merkezimizde istişare ve değerlendirme toplantımızı gerçekleştiriyoruz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER