“Davamız kadınlarımızın omuzlarında yüceldi”

AK Parti Pamukkale İlçe Kadın Kolları Başkanlığı’nda düzenlenen devir-teslim töreninde konuşan AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, “Bu kutlu dava kadınlarımızın omuzlarında yücelmiştir. Bu, inkâr edilemez bir gerçektir” dedi.

“Davamız kadınlarımızın omuzlarında yüceldi”

AK Parti Pamukkale Kadın Kolları’nda nöbet değişimi yaşandı. Mevcut başkan Zehra Karabay, Pamukkale Kadın Kolları İlçe Başkanlığı görevini Feride Kabadayılar’a devretti. Devir-Teslim törenine; AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Nurcan Dalbudak, ilçe yönetimi ve kadın kolları üyeleri de katıldı. Görevi devreden Zehra Karabay’a teşekkür eden, yeni Başkan Feride Kabarayılar’a da başarı dileyen AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, “AK Parti’nin bugünlere gelmesinde güçlü teşkilat yapısının şüphesiz önemi büyüktür. Fedakâr kadınlarımız da bu güçlü yapının güç kaynağı, dinamolarıdır. Bu kutlu dava kadınlarımızın omuzlarında yücelmiştir. Bu, inkâr edilemez bir gerçektir. Bu noktada kadınlarımızın hakkını teslim etmek boynumuzun borcudur. Kadınlarımızın mücadele azmi, kararlılıkları, inanmışlık ve adanmışlıkları bizlere de güç veriyor, motivasyon kaynağımız oluyor” dedi.

"KADINLARIMIZ HER DAİM BAŞIMIZIN TACIDIR"

AK Partili kadınların davaya büyük bir inançla sahip çıktıklarını vurgulayan Başkan Gökbel, “Fedakar kadınlarımıza minnet duygularımı ifade edecek söz bulamıyorum. Fedakarlıklarını ödüllendirecek kadar güzel bir söz yok, bedelini ödeyecek maddi bir karşılık da maalesef bulunmuyor. Güçlü Türkiye yolculuğumuzda öylesine büyük bir boşluğu dolduruyorlar ki; onlar bu dava için olmazsa olmaz. Mücadelemizin yılmaz savunucuları kadınlarımız her daim başımızın tacıdır. Bu kutlu dava onların omuzlarında yücelmeye devam edecek, he daim kararlılıkları ve çalışkanlıkları ile yolumuzu aydınlatmaya devam edeceklerdir” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER