Demokrat Parti Denizli’de Başkanlık Divanı belli oldu

Kısa süre önce yapılan genel kurul ardından yeniden başkanlık görevine gelen Demokrat Parti’de (DP) Aşkın Çelik’in başkanlık ettiği; Başkanlık Divanı, belli oldu.

Demokrat Parti Denizli’de Başkanlık Divanı belli oldu

Demokrat Parti (DP) Denizli İl Yönetimi’nde Aşkın Çelik’in başkanlık ettiği; Başkanlık Divanı, belli oldu. İl Divanı’nda, Siyasi İşler Ve Yerel Yönetimler Başkanlığı’na Erkan Hayla, Teşkilat Başkanlığı’na Salih Zeki Yanaşık, Genel Sekreterliğe Tahsin Taşdemir, Basın ve Propagandadan Sorumlu Başkanlığına Harika Hayriye Şavkıncı, Kadın Kollarından ve Gençlikten Sorumlu Başkan Yardımcılığına Şeyma Yapar seçildi.

“GELENEĞİ İLE GELECEĞİNE SAHİP ÇIKAN BİR PARTİDİR”

İl Başkanı Aşkın Çelik, Demokrat Parti'nin ülke siyaseti için önemli bir değer olduğunu söyleyerek, kurdukları yeni yönetimin Denizli siyasetinde önemli isimler olduğunu vurguladı. Başkan Çelik “Demokrat Parti geleneği ile geleceğine sahip çıkan bir siyasi partidir. Türkiye'nin en köklü partilerinden birinde Denizli için çok önemli yere sahip olan isimlerin yer aldığı bir yönetim belirledik. Denizlimize hayırlı olsun” dedi.

İŞTE DP’NİN İL YÖNETİMİ!

İl Başkanı Aşkın Çelik ‘in İl Yönetim Kurulu; Erkan Hayla, Salih Zeki Yanaşık, Tahsin Taşdemir, Harika Hayriye Şavkıncı, Şeyma Yapar, Mehmet Köse, Recep Kaya, Azam Keçeli, Adi Girgin, Yılmaz Ballı, Şuayip Berber, Mustafa Yeşil, Celal Tezen, Yasin Yarankuyu ve Osman Kaçar’dan oluştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER