Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, Denizli’ye geldi

Geçtiğimiz ay Denizli’ye gelerek, başkan adaylarını tanıtan Demokrat Parti Genel (DP) Başkanı Gültekin Uysal, kısa bir aranın ardından tekrar Denizli’deydi. Genel Başkan Uysal, Buldan’da 18 Mart Çanakkale Şehitleri’ni Anma Günü etkinlikleri kapsamında düzenlenen ‘Halil İbrahim Sofrası’na katıldı.

Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, Denizli’ye geldi

16 Şubat’ta Denizli’de olan Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı Gültekin Uysal, yeniden kente geldi. Buldan Belediyesi’nce 18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Günü’nde düzenlenen ‘Halil İbrahim Sofrası’na katılan Genel Başkan Uysal, vatandaşlarla bir araya geldi. Anlamlı bir günde anlamlı bir etkinlikte Buldan’da olmaktan büyük mutluluk duyduğunu dile getiren Genel Başkan Uysal, “Kutlu bir günde Buldan’dayız. En son referandum sürecinde kıymetli Belediye Başkanımızın organizasyonuyla burada bulunmuştum. Bugün de hem yerel seçim hem 18 Mart hem de Halil İbrahim Safrası’nda vatandaşlarla bir aradayız. Böyle bir günde burada olmaktan dolayı kendi adıma mutluyum. 18 Mart, tarihimizde önemli bir dönüm noktasıdır. Sadece bizim tarihimizde değil, dünya tarihinde de önemli kırılmalara vesile olmuştur. Anafartalar’da kahramanlaşan Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde yepyeni bir Türkiye Cumhuriyeti’ni o ruha klavuz olmuş o kadroların eşliğinde bugünlere kadar getirmişiz” dedi.

“BAŞKANIMIZ ETKİNLİĞİMİZDE BİZİMLE BİRLİKTE OLDU”

“Genel Başkanımızı aramızda görmek bizleri mutlu etti” diyen Buldan Belediye Başkanı Mustafa Gülbay, şunları aktardı: “Halil İbrahim Sofrası, ‘İsraf son bulsun, sofranız bereketli olsun’ kampanyasının bir parçasıdır. Halil İbrahim Sofrası’nda yemekler yeniliyor. 18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Günü’nde etkinlik düzenledik. Bugün burada Sayın Genel Başkanımız Gültekin Uysal’ı ağırlıyoruz. Bugün Buldan’da hiçbir genel Başkana nasip olmayacak etkinliklere imza attık. İlçemizdeki esnafları ziyaret ettik. orada; ‘Koruma ordunuz nerede?’ diye soruyorlar. Ben de ‘Allah koruyor’ dedim. Sayın Genel Başkanımızı Buldan’da ağırlamaktan onur duyuyorum.”

İBRAHİM ALAYONT - HATİCE DEMİR

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211