Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal Denizli’ye geliyor…

16 Şubat’ta Denizli’ye gelerek, başkan adaylarını tanıtan Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, 18 Mart Pazartesi yeniden Denizli’ye gelecek. Genel Başkan Uysal, Buldan’da 18 Mart Çanakkale Şehitleri’ni Anma Günü etkinlikleri kapsamında düzenlenen ‘Halil İbrahim Sofrası’na katılacak.

Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal Denizli’ye geliyor…

Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, 1 ay sonra yeniden Denizli’ye gelecek.

16 Şubat’ta Denizli’ye gelerek Çardak ile Kale İlçeleri’nde vatandaşlarla buluşan Genel Başkan Uysal, 18 Mart Pazartesi günü Buldan’ı ziyaret edecek.

Genel Başkan Uysal, Buldan Belediyesi’nin 18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Günü’nde gerçekleştirilecek olan ‘Halil İbrahim Sofrası’ etkinliğine katılacak.

“BAŞKANIMIZ BİZİMLE BİRLİKTE OLACAK”

Başkan Uysal’ın Denizli’ye geleceğinin müjdesini, Buldan Belediye Başkanı Mustafa Gülbay verdi.

Denizli Gazeteciler Cemiyeti’nde proje lasnmanında konuşan Başkan Gülbay, “İsraf son bulsun kampanyası çok önemli. Destekleri bekliyoruz. Çokta güzel bir kampanya oluyor. Bu kapsamda çalışmalarımız devam ediyor. 18 Mart Çanakkale Şehitleri Anma Günü dolayısıyla ‘Halil İbrahim Sofrası’ etkinliği düzenleyeceğiz. Genel Başkanımız Gültekin Uysal da bizimle birlikte olacak. Kendisi zaten Afyon İncehisarlıdır. Benim de dostum, arkadaşım… Kendisi de burada halkla buluşacak” diye konuştu.

İBRAHİM ALAYONT

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211