Denizli'de ‘Millet İttifakı’ buluşması

CHP İl Yönetimi, Millet İttifakı ortağı olan İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in cumartesi günü yapacağı Denizli ziyareti öncesi, İyi Parti Denizli Yönetimiyle bir araya geldi.

Denizli'de ‘Millet İttifakı’ buluşması

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, cumartesi günü Denizli’ye geliyor. Genel Başkan Akşener, saat 14.00'te 29 Ekim Bulvarı’nda miting gerçekleşecek.

Genel Başkan Akşener’in kent programı öncesinde Millet İttifakı’nın Denizli temsilcileri bir araya geldi. CHP Denizli İl Yönetimi, Millet İttifakı ortağı İyi Parti İl Başkanlığı’nı ziyaret ederek, fikir alışverişinde bulundu.

Ziyarette hakkında konuşan CHP İl Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu, “Millet İttifakı bileşenleri olarak halkımızla beraber iktidara yürüyoruz. Meral Akşener, Genel Başkanımızın hem dostu hem can yoldaşı hem de geleceğin Türkiye’sini kurma anlamında beraber bir irade gösterdiler. Bu iradenin de genişleyip büyüyerek devam ettiğini de görüyoruz. İktidara giden bir sürecin hep beraber temsilcisi olacağımız bu mitingin de iktidar sürecinin başlangıç mitingi olacağına inancımız tam. Bu anlamda da hepimize hayırlı olsun” dedi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İyi Parti İl Başkanı Raziye Akışık; göreve geldikleri günden bugüne kadar her an seçim olacakmış gibi çalışmaya devam ettiklerini ifade etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER