Denizli MHP Teşkilatı, Antalya’da güç depoladı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nin ardından süreci değerlendirmek üzere Antalya’da 81 il başkanı ve 234 belediye başkanı ile bir araya geldi. MHP İl Başkanı Cafer Birtürk ve ekibi, kampa katılarak güç depoladı.

Denizli MHP Teşkilatı, Antalya’da güç depoladı

MHP Genel Başkanı Bahçeli, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nin ardından süreci değerlendirmek üzere, Antalya’da düzenlenen kampta, 81 il başkanı ve 234 belediye başkanı ile bir araya geldi.

Denizli’den kampa katılan MHP İl Başkanı Cafer Birtürk, Buldan Belediye Başkanı Mustafa Fahri Şevik ve Çal Belediye Başkanı Fethi Akcan, kampta güç depoladı.

Söz konusu kampta seçim değerlendirmesini tüm ayrıntılarıyla masaya yatırdıklarını ifade eden Başkan Birtürk, yeni döneme ilişkin Cumhur İttifakı’nın ruhuna uygun bir yol haritası çizildiğine dikkat çekti.

Başkan Birtürk, “Bu kampta liderimiz Devlet Bahçeli’nin riyasetinde geniş kapsamlı bir seçim değerlendirmesi gerçekleştirildi. Ülkemizin bekası adına Cumhur İttifakı’nın yerellerde sıkıntısız sürdürülmesi adına bir yol haritası çizildi. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da ülkemizin bekası adına, Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin direktifleriyle; ‘gece-gündüz’ demeden asil milletimiz için çalışacağız. Kampımız çok verimli geçti, güç ve moral depoladık” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER