Denizli MHP’den Kütahya’ya çıkarma

MHP Denizli İl Başkanı Cafer Birtürk, 13 Temmuz Cumartesi Günü MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Kütahya’ya yapacağı ziyaret ve mitinge, MHP Denizli İl ve ilçe teşkilatlarıyla beraber topyekûn katılım sağlayacaklarını söyledi.

Denizli MHP’den Kütahya’ya çıkarma

MHP Denizli İl Başkanı Cafer Birtürk, Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin 13 Temmuz Cumartesi Günü Kütahya’ya yapacağı ziyaret ve mitinge, MHP Denizli İl ve ilçe teşkilatlarıyla beraber topyekûn katılım sağlayacaklarını söyledi. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Kütahya ziyaretine; MHP Denizli İl Başkanı Cafer Birtürk, Buldan Belediye Başkanı Mustafa Fahri Şevik, Çal Belediye Başkanı Fethi Akcan, belediye meclis üyeleri ile beraber il ve ilçe parti teşkilatı ve parti üyelerinin de yoğun bir şekilde katılacakları öğrenildi. Kütahya’da gerçekleştirilecek buluşmaya Denizli olarak akın edeceklerini belirten Başkan Birtürk, bir kez daha MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye olan bağlılıklarını göstereceklerini belirtti.

CUMHUR İTTİFAKI’NA SIKI SIKIYA BAĞLIYIZ

MHP’nin tabanda da, tavanda da “Cumhur İttifakı’na” sıkı sıkıya bağlı olduğununu söyleyen MHP Denizli İl Başkanı Cafer Birtürk, “Liderimiz Devlet Bahçeli ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın riyasetinde ülkemizin bekası adına kurulan Cumhur İttifakı’nın gerek tabanda gerekse tavanda sıkı sıkıya sürdüğünü cümle alem gördü. Biz her zaman liderlerimizle birlikte, ülkemizin bağımsızlığı ve bekası için çalışmaya devam ediyoruz. Allah birlik ve beraberliğimizi daim eylesin” dedi.

BİRTÜRK’TEN DAVET

Cumhur İttifakı’nın ruhuna uygun çalışmalar sürdürdüklerini ifade eden Başkan Birtürk, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin 13 Temmuz Cumartesi Günü saat 16:00’da gerçekleştireceği Kütahya ziyareti ve mitingine herkesi davet etti. Başkan Birtürk, “Tüm teşkilatımızla birlikte Kütahya’ya akın edeceğiz. MHP’ye, Cumhur İttifakı’na gönül veren tüm partili kardeşlerimizi, dostlarımızı büyük buluşmamıza bekliyoruz” diye konuştu. MHP İl Başkanı Cafer Birtürk ile MHP’nin Buldan Belediye Başkanı Mustafa Fahri Şevik ve Çal Belediye Başkanı Fethi Akcan da Kütahya’daki mitingde hazır bulunacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER