Denizli Milletvekili Ök'ten 20. yıl mesajı

AK Parti Denizli Milletvekili ve TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi Nilgün ÖK, AK Parti'nin kuruluş yıl dönümü dolayısı yayımladığı mesajında, “Partimiz 2023 ve 2071 Türkiye’sinin inşası, müreffeh yarınlar ve gelişmiş Türkiye için var gücü ile çalışmaya devam etmektedir” dedi.

Denizli Milletvekili Ök'ten 20. yıl mesajı

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkan Yardımcısı, Tanıtım ve Medya Başkanı, Denizli Milletvekili ve TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi Nilgün ÖK, AK Parti'nin kuruluş yıl dönümü dolayısı ile bir mesaj yayımladı.

14 Ağustos 2001'de "Bundan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacak" anlayışını hatırlatan ÖK, Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde çıktığımız yol, bugün "Millete Hizmet Yolunda Daima Yeni, Daima Genç" sloganı ile 20'nci yılına ulaştı dedi.

ÖK, 20 yıl önce Türkiye’nin birçok alanda yaşadığı sorunlara dikkat çekti, bu sorunları ortadan kaldırma anlayışı ile demokratikleşme, hukuk devleti ilkesinin gelişmesi, büyüme, sivilleşme ve özgürlükler alanında büyük reformları hayata geçirerek her zaman vatandaşımızın huzuru ve refahı için çalıştıklarını söyledi.

Nilgün ÖK açıklamasında sağlıktan, ulaşıma, eğitimden, adalete, tarımdan, güvenliğe tüm hizmet alanlarında Türkiye’ye çağ atlattıklarını belirtti, partimiz 2023 ve 2071 Türkiye’sinin inşası, müreffeh yarınlar ve gelişmiş Türkiye için var gücü ile çalışmaya devam etmektedir ifadelerini kullandı.

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkan Yardımcısı, Tanıtım ve Medya Başkanı, Denizli Milletvekili ve TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi Nilgün ÖK, iktidarları süresince karşı karşıya kaldıkları darbe girişimlerine de değindi; Büyük ve Güçlü Türkiye yolunda hep daha ileriyi hedefleyen partimiz her türlü vesayet ve darbeye karşı onurlu duruşuyla milletimizin gönlünde taht kurmayı başarmış bir partidir. Yani AK Parti her şeyden önce milletimizin partisidir dedi.

Açıklamasında biz bu partiyi milletimizle birlikte kurduk, milletimizle birlikte büyüttük, tüm icraatlarımızı milletimizle birlikte hayata geçirdik ifadelerine yer veren ÖK, onun için 'Daima Yeni', onun için 'Daima Genç' diyoruz. Onun için millete hizmet yolunda daha ilk günkü aşkla, bu kutlu yola devam ediyoruz dedi.

Denizli Milletvekili Nilgün Ök, AK Parti’nin 20.  Kuruluş Yıldönümü Mesajını şu sözlerle tamamladı; “Milletimizin emrinde, milletin hizmetkarı olma’’ anlayışı ile gece gündüz demeden çalışan Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile tüm yol arkadaşlarıma şahsım ve ülkem adına minnet ve şükranlarımı sunuyor; Bu yolculukta, sayısız hizmet ve yenilikle ülkemize çağ atlatan partimizin 20. kuruluş yıl dönümünü kutluyorum.’’

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER