Denizli'nin Örki'ye güveni tam!

Cumhur İttifakı’nın AK Partili Pamukkale Belediye Başkan Adayı Avni Örki'nin Seçim Koordinasyon Merkezi açılışı coşkulu bir törenle gerçekleştirildi. Miting havasında gerçekleşen açılışta Başkan Adayı Örki'ye destek mesajları yağdı.

Denizli'nin Örki'ye güveni tam!

Cumhur İttifakı’nın AK Partili Pamukkale Belediye Başkan Adayı Avni Örki'nin seçim çalışmalarını organize etmek ve vatandaşları bilgilendirmek amacıyla hayata geçirdiği Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılışı, coşkulu bir törenle gerçekleştirildi.

Hacıkaplanlar Mahallesi Hürriyet Caddesi'nde bulunan Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılış törenine; AK Parti Grup Başkanvekili ve Denizli Milletvekili Cahit Özkan, 64'ncü Dönem Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı ve Cumhurbaşkanlığı Sağlık ve Gıda Politikaları Kurulu Üyesi Dr. Sema Ramazanoğlu, AK Parti Denizli Milletvekilleri Şahin Tin ile Nilgün Ök, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz, MHP Denizli İl Başkanı Cafer Birtürk, BBP Denizli İl Başkanı İlhami Çiçek, Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Denizlispor Kulübü Başkanı Ali Çetin, partililer ve vatandaşlar katıldı.

Törende konuşan ve Örki'nin hizmet anlamında daha iyilerini ve güzelini yapacağından emin olduğunu belirten Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, “Bizlerin yapmış olduğu hizmetlerin 10 -15 katını ben Avni Örki kardeşimin yapacağına ve üzerine de koyacağına eminim. Bundan sonra da her daim yanında olacağım” ifadelerini kullandı.

“GÖNÜLLERİ FETHEDELİM”

Tevazu hırkasını çıkarmadan insanlarla birlikte olacaklarının altını çizen Örki; “Oy versin veya vermesin, bütün Pamukkale'nin başkanı olacağız. Sabahın ilk saatlerinde burada toplanıyoruz. Gecenin karanlıklarına kadar hep beraberiz. Allah hepinizden razı olsun. İnsanlara davamızı anlatıyorsunuz. 7 gün 24 saat hep beraber çalışacağız. İnanıyorum ki Pamukkalemiz kendine yakışanı, kendine en güzelini seçecek ve kararını verecek. Biz de diyoruz ki biz Pamukkalemizin huzuruna Yunus gibi yangın, Mevlana gibi dertli çıktık. Bizim yangınımız; milletimizin mutluluğu olsun diye. Bizim derdimiz; ülkemiz, vatanımız, memleketimiz, Pamukkalemiz daha güzel olsun diye. Bizim derdimiz makam, mevki, şan ve şöhret değil. İşte bizim farkımız bu. Önümüzdeki süreçte seçimden önce de, seçimden sonra da bolca halkımızla kavuşacağız, buluşacağız. Onların derdiyle dertleneceğiz. Onların sevgilerini paylaşacağız, o sevgiler artacak. Üzüntülerini paylaşacağız, o üzüntüler azalacak. Sizlerden istirhamım, gönülleri fethedelim. Gönüller yapmak bizim işimiz, bize hep bunu öğrettiler. Bol bol tebessüm edeceğiz. Tevazu hırkasını sırtımızdan çıkarmadan insanlarımızla birlikte olacağız. Oy versin veya vermesin. Bütün Pamukkale'nin başkanı olacağız" diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221