Denizli’den MHP’li avukatlar İstanbul’da sandıkta görev yapacaklar

Türkiye’nin kilitlendiği seçim için milyonlarca İstanbullu sandığa gidecek. Denizli Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Avukat Yusuf Garip öncülüğünde 10 avukat sandık başında görev almak için İstanbul’da kamp kurdu. Ayrıca özellikle İstanbul’da yaşayan Denizlililerle de bir araya gelen Garip, Denizli’nin rüzgarını İstanbul’da estiriyor.

Denizli’den MHP’li avukatlar İstanbul’da sandıkta görev yapacaklar

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Merkezi tarafından İstanbul’da yapılacak Büyükşehir Belediye Başkanlığı adaylığı seçimleri için 81 ildeki partili hukukçulara görev çağrısı yapılmıştı. Çağrı sonrası Denizli’de koordinasyonu sağlayarak MHP’li 10 avukat arkadaşıyla İstanbul’a yola çıkan Denizli Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Avukat Yusuf Garip, seçim çalışmaları içerisinde aktif rol alıyor. Garip'e, MHP Pamukkale Belediye Meclis Üyesi Erkan Tıkıroğlu da eşlik etti. 

MHP Seçim ve Hukuk İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Fethi Yıldız’la görüşen Garip, seçim öncesi özel çalışmalara da imza attı. Avukat arkadaşlarıyla birlikte İstanbul’da yaşayan Denizlililer ile birçok platformda bir araya gelen Garip, Cumhur İttifakı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım’a destek çağrısını iletiyor. Denizlili ekip ayrıca seçimlerin; seçim hukuku ve ilgili mevzuat hükümlerine uygun şartlarda gerçekleşmesine hizmet etmek amacıyla sandık başlarında hukukçu olarak görev yapacak.

İSTANBUL’DA GÖREV BAŞINDA OLACAKLAR

MHP Genel Merkezinin yaptığı çağrı sonrası Denizli’de koordinasyonu sağlayarak İstanbul’a gelip çalışmalara başladıklarını belirten Avukat Garip, “İstanbul’da Denizlili çok sayıda vatandaşımızla buluşarak kucaklaşma imkanı bulduk. İstanbul seçimleri noktasında mega kentin yapılacak projelerle ihtiyaçlarının giderilmesi noktasında Cumhur İttifakının Adayı Binali Yıldırım’ın engin tecrübesiyle büyük bir değişim sağlayacağını paylaştık. Seçimlerde, Denizlili avukat arkadaşlarımızla birlikte Genel Başkan Yardımcımız Fethi Yıldız beyin öncülüğünde güvenli ve sıkıntısız geçmesini sağlamak amacıyla da gereken ne varsa da yapacağız. Ben İstanbul seçimlerinin başta İstanbul olmak üzere tüm ülkemize hayırlar getirmesini diliyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 22 Haziran 2019, 15:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER