Denizlili işadamı Dr. Halis Ödel’den, İmamoğlu’na destek

23 Haziran’da yenilenecek İstanbul seçimine sayılı günler kalırken; CHP Denizli 25. ve 26. Dönem Milletvekili adayı Dr. Halis Ödel’den, Millet İttifakı’nın CHP’li İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu’na destek geldi. “Benim İstanbul'a vefa borcum var” diyen Dr. Ödel, yerel ve ulusal kanallarda yayınlanması için reklam videosu hazırladı.

Denizlili işadamı Dr. Halis Ödel’den, İmamoğlu’na destek

23 Haziran Pazar Günü yenilenecek İstanbul seçimlerine sayılı günler kaldı ve adaylar çalışmalarını daha da hızlandırdı.

Türkiye’nin 81 ilinden de İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayları’na destek geliyor. CHP Denizli 25. ve 26. Dönem Milletvekili adayı Dr. Halis Ödel, Millet İttifakı’nın CHP’li İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu’na destek için yerel ve ulusal televizyonlarda yayınlanmak üzere reklam videosu hazırladı.

İstanbul’daki Denizlililere seslenen ve kendisinin İstanbul'a vefa borcu olduğunu belirten Dr. Ödel, “İstanbul'daki değerli hemşehrilerim. Benim İstanbul'a vefa borcum var. İstanbul Kabataş Erkek Lisesi'nden mezun oldum. İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi'ni bitirdim. Üniversite öğrenimim süresince İstanbul Edirne Kapı Öğrenci Yurdu'nda kaldım. İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi'nde doktora yaptım. Doktoram devam derken, bir taraftan Mahmutpaşa'da esnaflık yaptım. İstanbul Mahmutpaşa Esnaflar Derneği Sekreterliği, benim ilk sivil toplum kuruluşu deneyimimdir. İstanbul Ev Tekstil Fuarı'na 25 yıldır katılıyorum. Bu fuarda tekstil iş kolumuz yoluyla ülkemiz için ihracat olanaklarını arttırıyoruz. Sevgili hemşehrilerim işte bu nedenlerle benim İstanbul'a vefa borcum var! İstanbul’a yeni bir başlangıç; Ekrem İmamoğlu. Her şey çok güzel olacak!” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER