“DENİZLİ’Yİ ALACAĞIZ”

Geçtiğimiz günlerde Aydın’da yaşanan olayların ardından CHP Denizli Milletvekili Teoman Sancar, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na destek ziyaretinde bulundu.

Cumhuriyet Halk Partisi Denizli Milletvekili Teoman Sancar, Aydın kent meydanında yaşanan olaylar sonrasında Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nu ziyaret etti. Başkan Çerçioğlu’nu makamında ziyaret eden Milletvekili Sancar, “Son günlerde Özlem Başkan’a yönelik bilinçli bir şekilde karalama ve iftira kampanyası düzenleniyor. Çerçioğlu’nun yerel yönetimlerdeki başarısını hazmedemeyenler ve onu sandıkta yenemeyeceklerini görenler, alçakça yöntemlere başvuruyorlar” ifadesini kullandı.

“AYDIN ÖNEMLİ BİR MESAFE KAT ETTİ”
Tüm Aydınlıların Çerçioğlu’nun çalışmalarından son derece memnun olduğunu kaydeden Sancar, sözlerini şöyle sürdürdü: “Belediyecilik anlamında Aydın önemli bir mesafe kat etti. Bunu komşu ilimiz olması nedeniyle daha rahat gözlemleme şansına sahip oldum. İktidarın tüm olanaklarını arkasına alan belediyelerin çalışmaları, Özlem Başkan’ın Aydın’a kazandırdıklarının yanında oldukça küçük kalır. Aydın halkı mutlu ve başkanına güveniyor. Bunu iki kez oylarını artırarak da gösterdi. Şunun bilinmesini isterim ki Çerçioğlu yalnız değildir. Sayın Genel Başkanımızın da bu başarılı çalışmayı görerek ilk açıkladığı Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Başkan’dır. Sandıkta yapamadıklarını, masa başı oyunlarla yapacaklarını düşünenler şunu bilsin ki; CHP örgütleri topyekûn başkanımızın arkasındadır.”

DENİZLİ’Yİ KAZANACAĞIZ
Ziyaretten dolayı oldukça mutlu olduğunu kaydeden Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu da nazik ziyareti nedeniyle Sancar’a teşekkür etti. Başkan Çerçioğlu, “Aydın’daki başarılı belediyecilik anlayışımız bir sonraki dönem umarım ki komşu ilimiz Denizli’de de hayat bulacak. Denizli’yi 2019 seçimlerinde mutlaka alacağımıza inanıyorum. Şimdiden hayırlı olsun diyorum” dedi.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 29 Ağustos 2018, 17:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER