DEVA Partisi, Denizli kadrosunu tanıttı

Eski Bakanlardan Ali Babacan liderliğinde kurulan Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Denizli Kurucu Heyet Üyeleri, Dedeman Otel’de basınla bir araya geldi. Toplantıda konuşan DEVA Partisi Denizli Kurucu İl Başkanı Özgür Erol; “Daha gelişmiş bir Türkiye için yola çıktık. Gümbür gümbür geliyoruz” dedi.

Genel Başkanlığı’nı Ali Babacan’ın yaptığı Demokrasi ve Atılım Partisi’nin (DEVA) Denizli Kurucu Heyet Üyeleri; Kurucu İl Başkanı Özgür Erol başkanlığında, Kevser İnci Zor, Erdi İlvan, Mehmet Onur Arslan, Mert Can Odabaşı ve Serdar Yumruk, basın ile bir araya geldi. Dedeman Otel’de yapılan toplantıda konuşan Başkan Erol; “Genel Başkanımız Sayın Ali Babacan önderliğinde Türkiye’de yeni bir siyasi parti kuruldu. Yeni kurulan bir partiyiz. Siyasete yeni bir ufuk, yeni bir seviye kazandırmak adına ve bugüne kadar yapılmış olan iyi çalışmaların üzerine daha iyilerini eklemek adına hep birlikte çalışacağız. Ekibimizi oluştururken çok detaylı çalışmalar yaptık. Çok fazla talep vardı ve yaptığımız titiz çalışma neticesinde güzel bir yönetim ortaya çıkarttık. Genel itibariyle yönetimde yer alan arkadaşlarımızın yüzde 80’i daha önce bir siyasi oluşumun içerisinde yer almamış insanlar. Elimizi taşın altına koyduk. Heyetimiz ve partimiz Denizli’yi hak ettiği yere getirecektir. Herkesi kucaklayacağız ve herkesin derdine deva olacağız. Demokrasilerde çözüm yolu siyasettir” ifadelerini kullandı.

“DENİZLİ’DE 3 BİN GÖNÜLLÜMÜZ VAR”

Partinin ilkeleri hakkında açıklama yapan Başkan Erol; “Denizli’ye şu sözü veriyoruz; bizler ilkeli siyaset yapacağız. Ülkemizde adaleti tesis etmek, işi ehline vermek, kararları istişare ile almak, kurumların itibarını korumak ve şeffaflık bizim temel ilkelerimiz. Daha gelişmiş bir Türkiye için yola çıktık. Gümbür gümbür geliyoruz. Bunlar olduğunda ekonomiye güven gelecektir. Biz birlikte çalıştığımız insanları seçerken iki kriterimiz var. İlki iyi insan olmasıdır. İkinci ise işini iyi yapmasıdır. Teşkilatlanmayı henüz tamamlamadık. 64 ilde il başkanlığımız var. Henüz üye alımı yapılmıyor. Yasal mevzuat gereği sadece şu anlık gönüllülerimiz var. Denizli özelinde 3 bin gönüllü başvurusu var” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 17 Ağustos 2020, 17:19
YORUM EKLE
YORUMLAR
Adil genççiftçi
Adil genççiftçi - 8 ay Önce

Ülkemiz için hayırlı olsun üstüme düşen görevi yapmaya tüm çevremdeki insanlarla hizmet etmek için hazırım saygılarımla

SIRADAKİ HABER

banner212

banner211