Devecioğlu, gittiği her yerde coşku ve ilgiyle karşılanıyor

Honaz Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın AK Partili Belediye Başkan Adayı Turgut Devecioğlu, Gürlek ve Dereçiftlik Mahalleleri’nde hemşehrileri ile buluştu. Hizmetlerini ve projelerini anlatan Devecioğlu, gittiği her yerde ilgiyle karşılandı.

Devecioğlu, gittiği her yerde coşku ve ilgiyle karşılanıyor

Honaz Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın AK Partili Belediye Başkan Adayı Turgut Devecioğlu, Gürlek ve Dereçiftlik Mahalleleri’nde hemşehrileri ile buluştu. Başkan Devecioğlu, ilk olarak Gürlek Mahallesi’ne gitti. Burada vatandaşlarla kucaklaşan Başkan Devecioğlu, mahalle kahvehanesinde Gürlek sakinlerine hizmetlerini ve projelerini anlattı. Toplantıya, kadınların büyük ilgi göstermesi dikkat çekti. Gürlek’e güzel hizmetler yaptıklarını, mahallenin çehresinin değiştiğini belirten Devecioğlu, mahallede yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aktardı. Yeni dönemde de Gürlek’in hizmet almaya devam edeceğini belirten Başkan Devecioğlu, “Öncelikle doğalgaza kavuşacağınızı sizlere müjdelemek istiyorum. Gürlek mahallemizde doğalgaz yatırımları için lisans işlemleri tamamlamış ve gerekli fizibilite çalışmaları sonuçlanmıştır. Bunun yanı sıra ilçemizin tüm mahalleleri gibi Gürlek’e de yeni parklar yapılacak. Çocuk parklarının içerisinde çocuklarımız için oyun alanları yer alırken, ailelerimiz için de spor ve dinlenme alanları olacak” diye konuştu. Başkan Devecioğlu, toplantının ardından Gürlek Kapalı Pazaryeri’nde esnafı ziyaret ederek hayırlı işler diledi.

DEREÇİFTLİK BAŞKANI BAĞRINA BASTI

Turgut Devecioğlu, Dereçiftlik Mahallesi’ni de ziyaret etti. Burada mahalle halkı tarafından sıcak bir şekilde karşılanan Devecioğlu, mahalle meydanında bir konuşma yaptı. Dereçiftlik’e yapılan hizmetleri anlatan Devecioğlu, “Ardıçlı Türbe yolu ile türbenin çevre düzenlemesi yapılarak parke taşı döşendi. Eğitime destek çalışmaları kapsamında Dereçiftlik İlkokulu’nun kalorifer ve ısıtma tertibatını yaptık. Mahalle merkezinde bulunan tüm yollar yeniden düzenlenerek, parke taşı ile döşenmeye devam ediyor. Aynı zamanda Dereçiftlik Camii çevre düzenlemesi çalışmalarımız da sürüyor. İnşallah en kısa sürede tamamlayacağız. Yeni dönemde hizmetinize sunacağımız Cemevi bünyesinde ibadethanenin yanı sıra mutfak, yemekhane ve gasilhane de olacak. Bunun yanı sıra mahallemize çok amaçlı bir sosyal tesis de kazandıracağız. Burada düğün, mevlit gibi etkinliklerinizi ücretsiz olarak yapabileceksiniz. Aynı zamanda bu tesiste müstahsil kardeşlerimiz de belirlenen günlerde satış yapabilecekler. Mahallemizin gençlerine ve çocuklarına da bir müjde daha vermek istiyorum. En kısa sürede yapacağımız bir halı sahayı da hizmetinize sunacağız” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221