Devecioğlu; “‘Kaklık Dörtyol İşyeri’ projemiz, ilçemize katma değer sağlayacak”

Kaklık Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya gelen Honaz Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın AK Partili Belediye Başkan Adayı Turgut Devecioğlu, “Yeni dönemde içinde işyerleri, fırınlar, kafeterya, dinlenme tesisi bulunacak, şehirlerarası taşımacılığa hizmet verecek ‘Kaklık Dörtyol İşyeri’ projemiz, mahallemizin ekonomisini canlandıracak, ilçemize katma değer sağlayacak” dedi.

Devecioğlu; “‘Kaklık Dörtyol İşyeri’ projemiz, ilçemize katma değer sağlayacak”

Honaz Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın AK Partili Belediye Başkan Adayı Turgut Devecioğlu, Kaklık Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi. Kaklık’ın Büyükşehir statüsü dâhilinde mahalleye dönüşmesinden sonra hızlı bir şekilde hizmet almaya başladığını belirten Devecioğlu, “Kaklık Mahallemizin ilk etapta acil çözüm bekleyen sorunlarını gidermek, gereksinimlerini karşılamak için harekete geçtik. Kaklık için adeta seferberlik ilan ettik. Kendi sorumluluğumuzdaki hizmetleri yaptık, farklı kurumların sorumluluk alanına giren hizmetlerin de bir an önce gerçekleşmesi için öncülük ve aracılık ettik” dedi. Kaklık için yeni dönem için iddialı ve güzel projeler hazırladıklarını belirten Başkan Devecioğlu, “Kaklık şehirlerarası karayolu üzerinde olduğu için konumu itibariyle ilçemiz için bir avantaj. Biz Kaklık’ı Honaz’ın vitrini olarak görüyoruz. Bu nedenle Kaklık’ın, dolayısıyla da Honaz’ın ekonomisine katkı sağlayacak, ilçemiz için kazanç kapısı olacak bir ticari tesis kuracağız. ‘Kaklık Dörtyol İşyeri’ projemiz, içinde işyerleri, fırınlar, kafeterya, dinlenme tesisi bulunacak, şehirlerarası taşımacılığa hizmet verecek bir tesis olacak. Burada Honaz’a özgü ürünleri de pazarlayacak, tanıtımını yapabileceğiz. Bu anlamda Kaklık Mahallemizin konumunu, ticari potansiyelini ilçe ekonomisine katkı sağlayacak bir proje ile değerlendireceğiz” diye konuştu.

“KAKLIK, ŞEHİR KİMLİĞİ KAZANACAK!”

Kaklık’ın yeni dönemde şehir kimliğinin gereksinimi olan hizmetlerle buluşacağını belirten Honaz Belediye Başkanı Turgut Devecioğlu, “Allah nasip eder de sizlerin teveccühü ile yeniden hizmet için yetki aldığımızda Kaklık için güzel projelerimizi hayata geçireceğiz. Gençlerimiz için mahallemize bir halı saha kazandıracağız. Mahallemize, ailelerinizle birlikte nefes alabileceğiniz, huzur bulacağınız yeşil alanlar, parklar kazandıracağız. Buralarda çocuklarınız güven içinde oynayabilecek, sizler de spor aletleriyle egzersiz yapma imkânı bulacaksınız. Yeni dönemde kömürün zahmetinden, hava kirliliğinden ve sobanın çilesinden kurtulacaksınız. Kaklık mahallemizde artık doğalgaza kavuşacak. Doğalgazın getirilmesi konusunda yine bizler öncülük ediyoruz, çalışmalara katkı sağlıyoruz. Honazımıza, Kaklıkımıza şehir kimliği kazandırmak, siz vatandaşlarımızın yaşam kalitesini artırmak için mücadele etmeye devam edeceğiz. Sizler bizlere güvendikçe, biz de bu güvene layık olmak için bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da çalışmaya devam edeceğiz. Hep birlikte Honazımızı daha güzel yarınlara güçlü bir şekilde taşıyacağız” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER