Divarcı’nın seçim aracına çirkin saldırı

Millet İttifakı’nın CHP’li Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ahmet Divarcı’nın seçim aracına kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce boyalı saldırı yapıldı.

Divarcı’nın seçim aracına çirkin saldırı

Olay; Fatih Köprülü Kavşağı yakınlarında meydana geldi.

Millet İttifakı’nın CHP’li Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ahmet Divarcı’nın seçim aracı park halinde iken, kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından araç üzerindeki Divarcı’nın fotoğrafı boyandı.

Yapılan saldırıda; Divarcı’nın özellikle ağzının boyanması dikkat çekti.

Seçim aracına yapılan saldırıdan büyük üzüntü duyduğunu belirten Divarcı; “31 Mart tarihinde yapılacak seçimler için bu güne kadar gayet sakin, sağduyulu ve seviyeli bir kampanya süreci götürdük. Ancak bugün seçim otobüsümüze yapılan bu saldırı gerçekten beni üzdü. Yola çıktığımız ilk günden beri Pamukkale kentinde yaşayan insanların ekmeğini büyütecek, yüzlerini güldürecek projelerimizi anlattık. Kaynakları rasyonel kullanıp, Pamukkale’yi bir dünya kenti yapma çabamızı paylaştık. Söylediklerimiz sadece Pamukkale’nin kazanması için. Kim neden rahatsız oluyor da ağzımızı kapatmaya kalkıyor anlamış değilim. Ancak her ne olursa olsun bizler bu seçim sürecini kimseyle kavga etmeden, sağduyu içinde tamamlayıp, 1 Nisan’dan itibaren Pamukkale’nin hak ettiği gibi yönetilmesini sağlayacağız. Umarım bu saldırı; münferit bir olaydır” dedi.

Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2019, 16:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221