Doğan; “dertlere derman olmaya geliyoruz”

Seçim çalışmaları kapsamında 2. Sanayi Sitesi esnafı ile bir araya gelen CHP Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Doğan, “30 Mart 2014’den bu yana yüzlerine dahi bakılmayan esnafımızın her zaman yanında olacağız. İlçemizi birlikte yöneteceğiz. Sorunları çözmeye, dertlere derman olmaya geliyoruz” dedi.

Doğan; “dertlere derman olmaya geliyoruz”

CHP Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Doğan, seçim çalışmaları kapsamında 2. Sanayi Sitesi’nde bulunan işletmeleri ziyaret etti. Ziyareti esnasında vatandaşların sorun ve sıkıntılarını dinleyen Doğan “Merkezefedi’de vatandaşlarımızın ve esnafımızın rahat bir nefes alması için çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. 1 Nisan sabahından itibaren esnafımızın belediyemizden talep ettiği tüm hizmetler eksiksiz olarak verilecek. Bizim belediyeciliğimizde esnafımızın yüzü gülecek. 30 Mart 2014’den bu yana yüzlerine dahi bakılmayan esnafımızın her zaman yanında olacağız. İlçemizi birlikte yöneteceğiz. Sorunları çözmeye, dertlere derman olmaya geliyoruz” dedi.

TEKSTİL FUARINDA SANAYİCİLERLE BULUŞTU

2. Ege Tekstil, Hazır Giyim Makineleri, Tekstil Kimyasalları ve Dijital Tekstil Baskı Teknolojileri Fuarı'nı ziyaret eden Doğan,  Fuarda bulunan stantları gezerek, sektörün durumu hakkında bilgi aldı. Fuarda bulunanların ilgi ile karşıladığı Doğan, “Fuarın sanayicilerimize, katılımcılara ve tüm hemşerilerimize faydalı olmasını dilerim” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER