DOĞAN, “GÜVENİNİZ BOŞA ÇIKMAYACAK, MART’IN SONU BAHAR”

Cumhuriyet Halk Partisi’nde Merkezefendi Belediye Başkan Adayı’nı belirlemek için gerçekleştirilen eğilim yoklamasında birinci Belediye Başkan Adayı olan Av. Şeniz Süzek Doğan, teşekkür mesajı yayınladı. Doğan, “Güveniniz boşa çıkmayacak. Mart’ın sonu, bahar” dedi.

DOĞAN, “GÜVENİNİZ BOŞA ÇIKMAYACAK, MART’IN SONU BAHAR”

CHP Merkezefendi İlçe Örgütü’nde gerçekleştirilen eğilim yoklamasında üyeler, ‘Şeniz Süzek Doğan' dedi. 919 oy ile birinci sırayı alan ve CHP’nin Merkezefendi Belediye Başkan Adayı olan Doğan “Gerçekleştirilen eğilim yoklamasının demokrasi şöleni havasında geçmesini sağlayan Sedat Demirci ve Sabri Yıldız’a; il ve ilçe örgütlerimize, gençlik ve kadın kollarımıza, baş tacımız ve en büyük gücümüz olan değerli üyelerimize ve bizlere destek olan tüm halkımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Kaybedeni olmayan bu seçimde, hepimizin ortak paydası Merkezefendi Belediyesi’nin Cumhuriyet Halk Partisi tarafından yönetilmesini sağlamaktır. Önce İnsan şiarı ile çıktığımız bu yolda, verilen sorumluluk ve duyulan güveni boşa çıkarmamak için çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Merkezefendi’nin, CHP’ye ve sosyal demokrat yönetim anlayışına duyduğu ihtiyacın farkındayız. Bu nedenle hiçbir ayrım yapmaksızın, tüm vatandaşlarımızı kucaklayacak bir belediyecilik anlayışını ortaya koyacağımız düzenin temellerini hep birlikte inşa edeceğiz. Bu vesile ile emeği gecen herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Şimdi el ele, kol kola yürüme zamandır. 1 Nisan sabahı Merkezefendi, mutlu insanların yaşadığı, üreten bir merkez olacak. Her zaman söylediğim gibi ‘Mart’ın sonu, bahar’ diyorum” dedi.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner206

banner205