Doğan hedefi 12’den vurmaya hazırlanıyor

Seçim çalışmalarına hız kesmeden devam eden Millet İttifakı’nın CHP’li Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Doğan’ın toplantıları miting havasında geçmeye başladı. Yeşilköyspor ve Çamlık Futbol Okulu sporcularını ziyaret eden Doğan, eline aldığı okla hedefini 12’den vuracağını gösterdi.

Doğan hedefi 12’den vurmaya hazırlanıyor

Millet İttifakı’nın CHP’li Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Doğan,seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Gün içine onlarca farklı etkinlik ve ziyaret sığdırıp yüzlerce vatandaş ile bir araya gelen Doğan, her geçen gün daha da artan ilginin odağında. Toplantıları gün geçtikçe daha büyük kalabalıkları bir araya getirirken adım adım başkanlığa ilerleyen Doğan, yediden yetmişe her kesimin sevgisini kazanmış durumda.

SPORU VE SPORCUYU DESTEKLEYECEĞİZ

Spora ve sporcuya yönelik de projeleri bulunan Doğan, Yeşilköyspor ve Çamlık Futbol Okulu sporcularını da ziyaret etti. Ziyarette konuşan Doğan, “Gerek amatör futbol, gerekse diğer sporlarda faaliyet gösteren kulüp ve sporculara destek vereceğiz. Merkezefendi’nin kısa süre içerisinde amatör sporlar için bir merkez haline gelmesi için gereken yatırımı yapacağız. Tüm kulüp ve sporcularımız yaşanan maddi sıkıntıları düşünmeden, başarıya odaklanacak” dedi. Doğan Yeşilköyspor Kulübü’nde okçularla bir araya geldiğinde eline oku aldı, hedefini 12’den vuracağını gösterdi.

“GERZELELİLER KARARINI ŞİMDİDEN VERMİŞ”

Gerzele Mahallesi’nde gerçekleştirdiği miting ile adeta gövde gösterisi yapan Şeniz Doğan’ı, yüzlerce kişinin katıldığı etkinlikte CHP Denizli Milletvekili Kazım Arslan, CHP İl Başkanı Mahir Akbaba ve İlçe Başkanı Tolga Varlıker, İYİ Parti İlçe Başkanı Hakan Demirci ile belediye meclis üyeleri de yalnız bırakmadı. Kürsüye alkışlar arasında çıkan ve konuşması sık sık alkışlar ile kesilen Doğan, projelerini anlattı ve coşkulu kabalıktan destek istedi. Sevgi gösterileri arasında konuşmasını tamamlayan Doğan “Gördük ki Gerzeleliler sevgi, huzur ve kardeşliğin hakim olduğu bir Merkezefendi için kararını şimdiden vermiş. Aramızda bulunan herkese sonsuz teşekkürler” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 21 Mart 2019, 17:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER