DOĞAN; “HERKESİN BELEDİYE BAŞKANI OLACAĞIM”

Seçim çalışmaları kapsamında Sümer Mahallesi’nde vatandaşlarla buluşan CHP Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Doğan, “Herkesin belediye başkanı olacağım. Herkese eşit hizmet üreteceğim” dedi.

DOĞAN; “HERKESİN BELEDİYE BAŞKANI OLACAĞIM”

Seçim çalışmalarına hız kesmeden devam eden CHP Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Süzek Doğan, Sümer Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi.

Mahallelilerin sıkıntılarını ve isteklerini dinleyen Doğan, “Herkesin belediye başkanı olacağım. Herkese eşit hizmet üreteceğim. Eşit hizmet için bu yola çıktık. Dolayısıyla Merkezefendimiz’de eksik hizmet yapılan mahalleler olduğunu gördük ve bu mahalleleri önceliğimiz haline getireceğiz” dedi. Çocukların, okullarının önüne üst geçit, park ve spor salonu isteklerini dinleyen Doğan, “Geleceğimiz olan çocukların, sağlıklı yetişkinler olması için gerekli ve makul istekleri var.

Yüzü gülen toplumun temel taşı olan çocukların ve kadınların öncelikle sosyal belediyecilik anlayışına sahip mahallelerden çıktığını kanıtlayacağız. Merkezefendimiz’de bulunan iş yerlerinde kreşler yapmak, kadınlar için kurslar açmak ve mesleki kimliğim itibari ile kadınlara hukuki danışmanlık merkezleri oluşturmak gibi projelerim yüzü gülen mahalleyi oluşturmak için sadece birkaçı” diye konuştu.

UMUT AYANA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER