Doğan’a sevgi seli

İlçenin bir ucundan diğerine gerçekleştirdiği ziyaretlerle vatandaşlardan destek isteyen Millet İttifakı’nın CHP’li Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Doğan, gittiği her yerde adeta sevgi seliyle karşılaşıyor.

Doğan’a sevgi seli

Hatıra fotoğrafı için sıraya geçiyorlar, zaman zaman birbirlerini eziyorlar ama o anı ölümsüzleştirmekten vazgeçmiyorlar. CHP’nin Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Doğan’a yönelik ilgi gerçekten görülmeye değer.

SELFİE ÇILGINLIĞI

Projelerini anlatarak vatandaşlardan destek isteyen Doğan, seçmenlerden gelen istekleri de geri çevirmiyor. Sorun ve sıkıntıları sık sık not alan Doğan’a en çok gelen taleplerin başında ise selfie yapma isteği yer alıyor. Doğan neredeyse tüm programlarında etkinliğe harcadığı zamana yakın bir süreyi de vatandaşlar ile anı fotoğrafı çektirmeye harcıyor.

ENERJİSİNİN KAYNAĞI BU SEVGİ

Vatandaşların zaman zaman programları dahi aksatan ilgisi karşısında duygusunu gizleyemeyen Doğan,  bu ilgiyi “Merkezefendili hemşerilerime çok teşekkür ediyorum. Bana ve ekibime gerçekten çok yoğun bir ilgi var. Merkezefendi’ye hizmet için çıktığımız yolda bu kadar yoğun ilgi ile karşılanmak büyük bir gurur kaynağı. Bu gurur herkese nasip olmaz. Sahadaki arkadaşlarımın ve benim enerji kaynağım bu sevgi ve bu ilgi. Gerçekten hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Ben de onların bu ilgisini ve emeklerini boşa çıkarmayacağım” sözleriyle yorumluyor.

AYNI GÜÇLÜ BAĞI KORUMAK İSTİYORUM

Merkezefendi’nin kararını verdiğini söyleyen Doğan, her yaş grubu ve siyasi görüşten Merkezefendilinin kelimenin tam anlamıyla kendisini bağrına bastığını vurguluyor. Önceki gün verdiği röportajda “Bu gurur ve mutluluk herkese nasip olmaz” diye konuşan Doğan, 5 yıl boyunca hiç kimseyi ötekileştirmeden, ayrıştırmadan aynı güçlü bağı korumak istediğinin de altını çiziyor.

MERKEZEFENDİ’YE BEREKET VE HUZUR GELECEK 

Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Doğan, Selçukbey Mahallesi’nde vatandaşların dertlerini dinledi, Merkezefendi’ye derman olacak projelerini anlattı.

ŞENİZ DOĞAN MEDYA EKİBİ

Doğan önceki gün Selçukbey Mahallesi ve Hastane Caddesi’nde esnafla buluştı. Herkesin ve her kesimin gülümsediği bir Merkezefendi hayaliyle yola çıktığını anlatan Doğan “Merkezefendi’nin genci yaşlısı, işçisi esnafı, kadını erkeği ile bir bütün olarak yaşadığı ortak sıkıntıları el birliği ile ortadan kaldıracağız. Gülümseyen mutlu insanların yaşadığı bir şehir hayalini hep birlikte hayata geçireceğiz. Esnafımız da yeni dönemde bereket ve huzur dolu bir süreç yaşayacak. Buna söz veriyorum” diyerek vatandaşlardan destek istedi. 

ACIPAYAMLILARA DESTEK ZİYARETİ

Şeniz Doğan Acıpayam Dernekler Birliği’ni ziyaret etti. Acıpayam’da yaşanan deprem nedeniyle geçmiş olsun dileklerini ileten Doğan, “Deprem bölgesinde bulunan kentimiz bu tarz doğal afetlere hazırlıklı olmalı. Afetler bir bakıma uyarıcı ve ders verici bir özelliğe sahip. Can kaybı olmaması en büyük tesellimiz. Allah beterinden korusun” dedi. Yerel yönetimlerin bu konudaki önemine değinen Doğan yaraların sarılması için el birliği ile mücadele edilmesi gerektiğini hatırlattı. 

Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Doğan, seçime sayılı günler kala ilçenin bir ucundan diğerine gerçekleştirdiği ziyaretlerle projelerini anlatıyor ve vatandaşlardan destek istiyor. Gittiği her yerde görülmemiş bir ilgiyle karşılanan Doğan için o anları ölümsüzleştirmeye çalışan vatandaşlar adeta birbirleriyle yarışıyor.
 

Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2019, 15:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211