Doğan’dan “Balık Pazarı” sözü

CHP Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Doğan, Cumhuriyet Caddesi’ndeki Balık Pazarı’nda esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Seçim çalışmalarına ara vermeden devam eden CHP Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Doğan,Cumhuriyet Caddesi’ndeki Balık Pazarı’nda esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşların taleplerini dinleyen Doğan, projelerini anlattı. Doğan, trafik çilesine neden olan ve hem alışveriş için gelen vatandaşların, hem de esnafın şikayet ettiği mevcut balık pazarının yerine içinde balık restaurantları bulunan, çocuk oyun parkı ve otoparkı ile gelenlerin rahat bir şekilde alışveriş yapacağı bir tesis için söz verdi.

“MERKEZEFENDİ SANAT ŞEHRİ OLARAK ANILACAK”

Daha sonra Denizli EGS Kongre Merkezi’nde sahne alan ünlü sanatçı Karsu’yu dinleyen Doğan,Karsu’ya sahnede çiçek takdim etti. Doğan, “Merkezefendi Belediyesi bizim dönemimizde sanat ve sanatçı dostu bir ilçe olacak. Festivaller, sanat sokağı ve sanata vereceğimiz destek ile ilçemiz sanat şehri olarak anılacak” dedi.

“İSRAF YERİNİ ÜRETİME BIRAKACAK”

Gültepe Mahallesi’nde pazar yerini ve esnafı ziyaret eden Doğan, “İsraf belediyeciliği bizim dönemimizde yerini üreten sosyal belediyeciliğe bırakacak. Ayrımcılık son bulacak, her mahalle gereken hizmeti alacak. Bunun dışında 5 bin öğrenciye burs sağlayacağız. Vereceğimiz bursu yandaşa değil, ihtiyacı olana vereceğiz. Ayrıca bu bölgeye sizlerin faydalanması için, düğün salonu ve taziye evi yapacağız. Gültepe’de belediye hizmetleri konusunda tek bir eksik kalmayacak” diye konuştu.

UMUT AYANA

Güncelleme Tarihi: 12 Mart 2019, 15:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211