Doğan’ın babası Nihat Süzek, gözyaşlarına hakim olamadı

Millet İttifakı’nın CHP’li Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Doğan, hemşehrileri olan Denizli Karahallılılar Derneği üyeleriyle bir araya geldi. Buluşmaya; babası Nihat Süzek ve annesi Müesser Süzek de katılarak Doğan’a destek verdi. Hemşehrilerinin desteğinden etkilenen ve 15 yıl Uşak’ın Karahallı Belediye Başkanlığı görevini yürüten baba Nihat Süzek, gözyaşlarına hakim olamadı. Kızını Denizli’de yaşayan Karahallılılar’a kızını emanet eden baba Süzek“15 yıl başkanlık yaptım. Hiç böyle olmamıştım” dedi.

Doğan’ın babası Nihat Süzek, gözyaşlarına hakim olamadı

Millet İttifakı’nın CHP’li Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Doğan, seçim çalışmalarını hız kesmeden devam ediyor. Doğan, seçim çalışmaları kapsamında aynı zamanda hemşehrileri olan Denizli Karahallılılar Derneği üyeleriyle bir araya geldi. Doğan’a 15 yıl Uşak’ın Karahallı Belediye Başkanlığı görevini yürüten babası Nihat Süzek ve annesi Müesser Süzek de eşlik etti. CHP Denizli Milletvekilleri Kazım Arslan, Teoman Sancar ve meclis üyelerinin de katıldığı buluşma, duygu dolu anlara sahne oldu.

“KENDİMİ SİZE EMANET EDİYORUM” DEDİ

Buluşmada konuşan Şeniz Doğan, “Sizlere ne kadar teşekkür etsem az. Çocukluğumu gençliğimi geçirdik Karahallı’daki arkadaşlarım, komşularımız, sınıf arkadaşlarım, çok sevdiğim isimleri bir arada yıllar sonra görmenin mutluluğunu tarif edemem. Desteğinizi bekliyorum. Yalnızca oyunuzla değil; mahallenizdeki, sokağınızdaki komşularınızı da benim için ikna ederek destek vermenizi istiyorum. Kendimi size emanet ediyorum” diye konuştu.

BABASINI MİKROFANA ÇAĞIRDI

Konuşmaların ardından tek tek belediye meclis üyesi adaylarını tanıtan Doğan, son olarak babası Niat Süzek’i yanına çağırdı. Mikrofonu alarak duygularını anlatmaya çalışan usta siyasetçi Süzek, “15 yıl başkanlık yaptım. Hiç böyle olmamıştım. Konuşmakta zorlanıyorum” dedi. Kelimelerin güçlükle ağzından çıktığı gözlenen Süzek, göz yaşlarına da hakim olamadı. Kızına verilen destekten dolayı teşekkür eten Süzek’in duygu yüklü konuşması Karahallılılara da zor anlar yaşattı.

UMUT AYANA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221