DP 4 İLÇENİN ADAY ADALARINI AÇIKLADI

Demokrat Parti (DP) Denizli İl Başkanı Aşkın Çelik, parti binasında yaptığı toplantıyla 2019’da yapılması planlanan yerel seçimlerde 4 ilçedeki aday adaylarını açıkladı.

DP 4 İLÇENİN ADAY ADALARINI AÇIKLADI

Demokrat Parti (DP) Denizli İl Başkanı Aşkın Çelik, parti binasında yaptığı toplantıda, 2019 yılında yapılması beklenen yerel seçimlerdeki belediye başkan aday adaylarını açıkladı. Toplantıda konuşan ve Demokrat Parti’nin Türkiye’nin en köklü partisi olduğunu söyleyen Başkan Çelik, “Partimiz, ‘Milliyetçi Muhafazakar’ bir yapıya sahiptir. Yıllarca güzel ülkemizi yönettik. Dağına taşına kıratın mührünü basarak yollar barajlar hizmetler yaptık. Milletimizin tekrar teveccühünü kazanarak birçok noktada gösterdiğimiz bir birinden kıymetli tecrübeli Belediye başkan adaylarımızın ipi göğüsleyeceklerinden ve bu seçimlerden başarılı çıkacağımıza inanıyoruz. 24 Haziran genel seçimlerinde yapılan ‘Millet İttifakı’nın yerel seçimlerde olup olmayacağı netleşmemiştir. Şayet ittifak olduğunda ittifakın gereği ne ise partimiz tarafından yapılacaktır. Herhangi bir ittifak olmaması durumunda Büyükşehir ve 19 ilçemizde adaylarımızı gösterip yolumuza devam edeceğiz” dedi.

Başkan Çelik, 4 ilçenin aday adaylarını şöyle açıkladı: “Pamukkale'de Belediye Başkan Aday Adayları; Ziraat Mühendisi Azam Keçeli ve Mali Müşavir Mustafa Nak, Merkezefendi'de Aday Adayları; Hulki İlhan ve Ayşe tosun Babadağ'da Aday Adayı İşadamı Ali Gürcan Atlı, Honaz'da Emekli Asker Yılmaz Ballı.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER