DP Honaz İlçe Başkanı Ahmet Ece oldu

İlçe başkanlarının atamaları için kolları sıvayan Demokrat Parti’de (DP) Honaz İlçe Başkanlığı görevine Ahmet Ece getirildi.

DP Honaz İlçe Başkanı Ahmet Ece oldu

İlçe başkanlarının atamaları için kolları sıvayan Demokrat Parti (DP) Denizli Teşkilatı, Honaz atamasını gerçekleştirdi. Demokrat Parti İl Başkanlığı’nın yaptığı atama ile Honaz İlçe Başkanlığı görevine Ahmet Ece getirildi.

DP İl Başkanı Aşkın Çelik, “Daha dün kurulmuş partiler merkez sağda olduklarını iddia ediyorlar. Ancak Demokrat Parti merkez sağın tek adresi tek sahibidir. Rahmetli Demirel’in söylemi ile tapulu arazimize gecekondu yaptırmayız. İktidarı daha önce aldık, yine alacak güce sahibiz. Bir kere yapanlar tekrar yapmaya muktedirdirler. İlk seçimde mecliste yerimizi alacağız. Yeni kurulmuş partiler kendilerine kimlik arayışlarına devam ederken Demokrat Parti ‘Yeter söz milletin’ diyerek milliyetçi muhafazakar bir şekilde, demokrat olarak yola çıkmıştır. Merkez sağın tek adresi olan Demokrat Parti 73 yıldır Türk siyasi hayatında darbelere maruz kalmış, başvekilini şehit vermiş, büyük bir misyonun sahibidir. Milletin ta kendisidir” dedi. Başkan Çelik, yeni ilçe başkanını kutladı. İlçe başkanlığı görevine getirilen Ahmet Ece; “Demokrat Parti’de bize bu görevi layık gören genel başkanımız Gültekin Uysal'a ve il başkanımız Aşkın Çelik'e teşekkür ederim. Bu ülkeye çok hizmet ettik. Bu hizmetlerin devamı için bu görev bize layık görüldü. Elimizden geleni yapacağız. Allah yar ve yardımcımız olsun" diye konuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Arzu Ece Tümer
Arzu Ece Tümer - 11 ay Önce

Hayırlı uğurlu olsun Allah utandırmasın

SIRADAKİ HABER