DP, KALE VE BAKLAN ADAYINI TANITTI

Demokrat Parti (DP), parti binasında düzenlenen basın toplantısıyla Kale ve Baklan Belediye Başkan Adalarını açıkladı. 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerinde Kale’de Erkan Hayla, Baklan’da ise Nail Aycan DP adına yarışacak.

DP, KALE VE BAKLAN ADAYINI TANITTI

Demokrat Parti (DP), 31 Mart yerel seçimlerindeki 2 adayını açıkladı.  DP İl Binası’nda gerçekleştirilen toplantıda; Baklan ve Kale Belediye Başkan Adayı tanıtıldı. İl Başkanı Aşkın Çelik, yaptığı açıklamada, “Türkiye’nin yüzde 70’i merkez sağdır. Ortaya ‘merkez sağ biziz’ diye çeşitli partiler çıkmaktadır. Merkez sağ; Demokrat Parti’dir. 31 Mart seçimlerinde halkımızın oylarına talibiz. Denizli Büyükşehir olmak üzere 19 ilçede adayımız olacaktır. Bugün de 2 ilçemizin adayını tanıtacağız. Baklan adayımız Nail Aycan, Kale Belediye Başkanımız Erkan Hayla’dır” ifadelerini kullandı.

“İSTİHDAM SAĞLAYACAĞIZ”

Baklan Belediye Başkan Adayı Nail Aycan, ülkenin kıt kaynaklarıyla en iyi hizmeti verebilmek için mücadele edeceğini ifade etti. “Baklan’da istihdam anlamında çalışma yapılmadı” diyen Aycan, öncelikli işlerinin ‘istihdam’ olacağını söyledi.

“BİR MENDERES GİDERSE, BİR MENDERES GELİR”

2014 yılında AK Parti’den seçime girerek belediye başkanı olan ancak 2018’in Mayıs Ayı’nda görevinden alınan Erkan Hayla, “Bir Menderes giderse bir Menderes gelir. Biz halkımız için çalıştık. Bundan sonrada çalışacağım. Ben hep söz verdim yerine getirdim. 100 yıldan bu yana yapılmayan köprüyü yaptım. Bana ‘o köprü başını yiyecek’ dediler. Gerçekten de başımızı yedi. Ben yine halkıma hizmet edebilmek için yola çıktım” dedi.

İBRAHİM ALAYONT-ALPER PARLAK

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER