“En iyi hizmeti vermek için seferber olduk”

AK Partili milletvekilleri ve Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ile kente yapılan ve yapılacak olan yatırımlar hakkında istişare toplantısı yapan AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör, “2023 seçimlerine kadar vatandaşımıza en iyi hizmeti vermek için seferber olduk. 2023 seçimlerinde Allah’ın izni ile alnımızın akıyla iktidarda kalmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

“En iyi hizmeti vermek için seferber olduk”

AK Parti iktidarı göreve geldiği günden bu yana Denizli’ye yatırım yapmaya devam ediyor. AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör, partisinin Denizli Milletvekilleri; Cahit Özkan, Şahin Tin, Ahmet Yıldız, Nilgün Ök ve Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’la bir araya gelerek, kente yapılan ve yapılacak olan yatırımları değerlendirdi. Toplantı sonrası açıklama yapan Başkan Güngör, “Denizli, gelecek için çarpan tek kalp, ülke ve millet bekasıyla varlık bulan tek ruh olarak 2023’e yürüyecektir. AK Parti kadrolarımızın katılımı, milletimizin teveccühüyle çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz. Önümüzdeki seçimler için var gücümüzle her zaman olduğu gibi şimdi de çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. 2023 seçimlerine kadar vatandaşımıza en iyi hizmeti vermek için seferber olduk. 2023 seçimlerinde Allah’ın izni ile alnımızın akıyla iktidarda kalmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

“DAHA GÜZEL BİR TÜRKİYE İÇİN VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞIYORUZ”

AK Parti iktidarının Denizli’ye verim sağlamaya devam ettiğini ifade eden Başkan Güngör; “2023'te AK Partimizin ve Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın da en güzel sonucu alması için Denizli olarak en iyi desteği vereceğiz. Türkiye'nin yükselişine 2023'te de katkı sunabilmek, Denizli’nin hak ettiği konum ve hizmetleri kazanabilmesi için de elimizden gelen gayreti fazlasıyla göstermeye devam edeceğiz. 2023 seçimleri öncesi vatandaşlarımıza AK Parti’nin 20 yıllık icraatlarını hatırlatmak isterim. Bundan sonraki süreçte de aynı kararlılıkla problemlerin yine AK Parti tarafından çözülecek. Daha güzel bir Türkiye için 7’den 70’e tüm vatandaşlarımızın kapılarını çalacak, sorunlarını çözmek için var gücümüzle çalışacağız. Birlik beraberlik ve kardeşlikle devam ettiğimiz bu yolda 2023 bir kez daha Recep Tayyip Erdoğan'ın Cumhurbaşkanı olmasıyla taçlandıracağız. Denizlimize güveniyoruz. Türkiyemize güveniyoruz” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER