"EŞKIYA, DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLAMAYACAK!"

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, arife günü bayramlaşma ve bir dizi ziyaret programına katıldı. Partisinin il başkanlığındaki bayramlaşma toplantısında konuşan Milletvekili Şahin Tin, Amerika ve İsrail’in emellerine ulaşamayacağını belirterek, “Asla başaramayacaklar. Eşkıya dünyaya hükümdar olamayacak. Çünkü güçlü Türk Milleti, güçlü bir iktidar ve güçlü bir liderimiz var. Recep Tayyip Erdoğan var. Biz de onunla birlikteyiz” dedi.

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, protokolle birlikte bayramlaşma programlarına katıldı. İlk olarak Asri Mezarlık’taki şehitlik ziyaret edildi. Burada dualar okundu, şehit kabirlerine karanfiller bırakıldı.

Daha sonra Huzurevi ve Sevgi evleri sitesi sakinleriyle bayramlaşan Milletvekili Şahin Tin, öğle saatlerinde 15 Temmuz Delikliçınar Şehitler Meydanı’nda vatandaşlarla bir araya geldi. Daha sonra AK Parti İl Başkanlığı’na geçen Milletvekili Şahin Tin, burada partililerle bayramlaştı.

“DENİZLİ’Yİ HİZMETLERLE BULUŞTURDUK”
Burada “Değerli Ailem” dediği partililere hitap eden Milletvekili Şahin Tin, AK Parti’nin 17 yıllık geçmişinden kesitler aktardı. Şahin Tin, “17 yıl boyunca bu partiye İl Başkanı, Milletvekili kimliğimizle, bazen de bir nefer olarak hizmet verdik. Bugünlere sizlerle beraber geldik. Yaz-kış, yağmur-çamur demedik, davamıza hizmet ettik. Üstlendiğimiz görevin hakkını verdik, Denizli’nin de hakkını alması için elimizden geleni yaptık. 2002’de Partimizin iktidara gelmesiyle birlikte başlayan hizmet destanımız sayesinde Denizli’miz her alanda güçlendi. Ardından 2004 yılında Sayın Bakanımız Nihat Zeybekci’nin Belediye Başkanlığı görevine gelmesiyle birlikte başlayan ve Osman Zolan başta olmak üzere tüm ilçe belediye başkanlarımızın devam ettirdiği kalkınma, büyüme ve gelişme hamlelerimiz sayesinde bugün Denizli’miz modern bir kent haline geldi. Kısacası geldiğimiz noktaya baktığımızda her yönüyle atılım yapmış, çehresi değişmiş ve gelişmiş bir Denizli ortaya çıktı. Bu anlamda Başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Hepsinden Allah razı olsun” dedi.

“OYUNLARINI BOŞA ÇIKARACAĞIZ”
Konuşmasında gündeme ilişkin değerlendirmelerde de bulunan AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, “Biliyorsunuz; bir ekonomik saldırı ile karşı karşıyayız. Ekonomik bir savaş veriyoruz. Amerika ve İsrail bize diz çöktürmek istiyor. Eşkıyalık yapıyorlar. Kuralları kendileri koymak, herkesi de buna uydurmak istiyorlar. Emellerinin önündeki en büyük engel ise Türkiye Cumhuriyeti… Ama asla başaramayacaklar! Eşkıya, dünyaya hükümdar olamayacak. Çünkü karşılarında Türk Milleti var, güçlü bir iktidar var ve güçlü bir liderimiz var. Recep Tayyip Erdoğan var. Biz de onunla birlikteyiz. Allah’ın izniyle bunların oyunlarını boşa çıkaracağız ve savaştan da zaferle çıkacağız ve galip geleceğiz. Biz bir ve beraber oldukça emellerine ulaşamayacaklar. Bu düşüncelerle mübarek Kurban Bayramı’nın İslam alemine, birlik ve beraberlik ruhu getirmesini, huzur getirmesini, dayanışma şuuru getirmesini temenni ediyorum” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 21 Ağustos 2018, 14:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner194

banner193