Esnaftan Doğan’a “Atatürk Portresi” hediyesi

Seçim çalışmaları kapsamında Halk Caddesi esnafını da ziyaret eden CHP Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Doğan, vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılandı. Şeniz Doğan’a destek vereceklerini söyleyen Mercan Gayrimenkul sahipleri Alican Eryılmaz ve Alaattin Dağdeviren, Doğan’a Atatürk portresi hediye ederek, başarılar diledi. Ardından Erzurumlular Derneği üyeleri ile bir araya gelen CHP Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Doğan, “Merkezefendi’de kimse, oturduğu mahalle, doğum yeri ya da siyasi kimliği yüzünden ötekileştirilmeyecek” dedi.

CHP Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Doğan, seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Erzurumlular Derneği üyeleriyle bir araya gelen Doğan, üyelere projelerini anlattı. Dernek Başkanı Yakup Odunkesenler’in de hazır bulunduğu toplantıda konuşan Doğan, “Merkezefendi için en büyük projemiz; sevgi, huzur ve kardeşlik. Biz kardeşlik tohumları ekerek Merkezefendi’de herkesin huzurlu ve sevgi içinde yaşamasını hedefliyoruz. Buradan, Merkezefendi’de yaşayan tüm vatandaşlarıma söz veriyorum. Hiç kimse oturduğu mahalle, doğum yeri ya da siyasi kimliği yüzünden ötekileştirilmeyecek” dedi.

ESNAFTAN DOĞAN’A ‘ATATÜRK PORTRESİ’ HEDİYESİ

Seçim çalışmaları kapsamında Halk Caddesi esnafını da ziyaret eden Doğan; vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılandı. Şeniz Doğan’a destek vereceklerini söyleyen Halk Caddesi esnafından Mercan Gayrimenkul sahipleri Alican Eryılmaz ve Alaattin Dağdeviren, Doğan’a Atatürk portresi hediye ederek başarılar diledi.

Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2019, 14:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211