Evleneceklere Örki'den müjde; “Düğün salonu yük olmaktan çıkacak”

İlçenin belirli mahallelerine düğün salonları yapılacağını ve cüzi fiyatlarla hizmete sunulacağını söyleyen Cumhur İttifakı’nın AK Partili Pamukkale Belediye Başkan Adayı Avni Örki “Allah'ın izniyle bizim amacımız Pamukkale'de yaşayan genç çiftlerimizin omuzlarımızdaki düğün yükünü kaldırmak ve onların da hayal ettiği bir düğünü gerçekleştirmek” dedi.

Evleneceklere Örki'den müjde; “Düğün salonu yük olmaktan çıkacak”

Pamukkale'nin 68 mahallesinde ikinci tur buluşmalarına başlayan Cumhur İttifakı’nın AK Partili Pamukkale Belediye Başkan Adayı Avni Örki, dur durak bilmeden vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor.

Seçim çalışmaları kapsamında Akköy ve Cankurtaran Mahalleleri’nde düzenlediği mahalle mitinglerinde vatandaşlarla kucaklaştı, proje ve çalışmalarını bölge ahalisinin beğenisine sundu.

Örki’nin Cankurtaran buluşmasına; AK Parti Grup Başkanvekili ve Denizli Milletvekili Cahit Özkan, MHP Denizli İl Başkanı Cafer Birtürk, AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, MHP Pamukkale İlçe Başkanı İsmail Cirit de katıldı.

Bir diğer buluşma ise Akköy Mahallesi'nde düzenlendi. Mitinge; AK Parti Denizli Milletvekili Nilgün Ök, AK Parti ve MHP İlçe Başkanları katıldı.

Her iki mahallede düzenlenen mitinglerde vatandaşlar alana sığmadı.

Vatandaşlara ilgi ve sevgilerinden dolayı teşekkür eden Örki, “Vatandaşlarımızla kurmuş olduğumuz muhabbet ve sevgi artık kelimelere sığmıyor. İlçemizin 68 mahallesinde milletimiz bizleri güler yüzlü, tevazu içinde karşılıyor. Bu yüzden böyle gönlü güzel insanlara hizmet etmeyi Rabbim bizlere nasip kılsın. Bizlere göstermiş oldukları teveccühten dolayı Pamukkalemize sonsuz teşekkür ediyorum. Günümüzde gençlerimiz evlenmeden önce düğün hazırlıkları aşamasında çok büyük zorluklar ve sıkıntılar yaşıyor. Özellikle dar gelirli ailelerimiz düğün yaparken çok büyük maliyet ve masrafla uğraşıyor. Biz de bu kapsamda maddi durumu yetersiz ve dar gelirli vatandaşlarımız için ilçemizin farklı bölgelerinde düğün salonları inşa edeceğiz. Maddi olarak düğün yapmakta zorlanan vatandaşlarımız çok cüzi ücretlerle belediyemizin hayata geçireceği düğün salonlarında düğünlerini en güzel ve en yüksek standartlarda yapacaklar. Bu proje ile amacımız düğün salonları ile rekabet etmek değil, ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın güzel ve modern mekanlarda düğünlerini yapmalarını sağlamaktır. Allah'ın izniyle bizim amacımız Pamukkale'de yaşayan genç çiftlerimizin omuzlarımızdaki düğün yükünü kaldırmak ve onların da hayal ettiği bir düğünü gerçekleştirmek" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2019, 17:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER