Fox TV’nin Çalar Saat programına konuk olan Zeybekci; “İzmir’i kesinlikle kazanırım”

İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nihat Zeybekci, Fox TV'de yayınlanan Çalar Saat’in canlı yayın konuğu oldu. Zeybekci programda İsmail Küçükkaya’nın sorularını yanıtladı. Öte yandan Zeybekci Twitter’da da en çok konuşulanlar arasına girdi…

İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nihat Zeybekci, Fox TV'de yayınlanan Çalar Saat’in canlı yayın konuğu oldu.

İsmail Küçükkaya’nın sorularını yanıtlayan Zeybekci’ye vatandaşın ilgisi de yoğundu.

Program sırasında Zeybekci Twittir’da en çok konuşulanlar arasına girdi.

Zeybekci, İzmir’in bir hikayeye ihtiyacı var diyerek; “Hep aynı şeyi yaparak farklı sonuç beklemek son derece yanlış olur. Bizim artık İzmir’de farklı şeyler yapmamız lazım. Bizim şuan ki geldiğimiz noktada bugüne kadar baktığımız zaman İzmir ile ilgili projelerimizde, hedeflerimizde 21’inci yüzyıl İzmir’ini tarif ediyoruz hep.” diye konuştu.

“İzmir’i kesinlikle kazanırım!”

Zeybekci, İzmir'i kazanacağını vurgulayarak; “Kendimi İzmir’de avantajlı görüyorum. Burada bir tarih yazma şansı var, siyasetçi olarak tarih yazma şansı var. Öncelikle 31 Mart akşamı Türkiye’de en çok konuşulacak şehir İzmir olacak. Bunu çok iddialı bir şekilde söylüyorum. Bakın İzmir, 20 yıllık süreçte zaman kaybetti. Patinaj da yapmadı geriye doğru kaydı.” dedi.

“Fırsata ihtiyacım yok”

AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nihat Zeybekci, konuşmasını şu sözlerle noktaladı:

“Nihat Zeybekci’nin fırsata ihtiyacı yok. Ben belediye başkanı olayım durumuna ihtiyacım yok ama bu şehrin farklı bir bakış açısıyla farklı bir gözle 21’inci yüzyılın İzmir’ini bu şehirdeki yaşayan vatandaşlarımızla kardeşlerimizle hep beraber birlikte kurmaya ihtiyacımız var. Burada ön kabul olarak da Nihat Zeybekci’den endişe etme, bundan korkmak böyle bir şeyin içinde olmak ben bunu kabul edemiyorum.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211