Garip; “Bugünleri birlik ve beraberlik içerisinde aşacağız”

Türkiye Kamu Sen Denizli İl Temsilciliği’ni ziyaret eden Cumhur İttifakı’nın Pamukkale Belediye Meclis Üyesi Adayı Av. Yusuf Garip, “Ülkemizin beka sorunu yaşadığı bu günlerde Türkiye Kamu-Sen’in bu milli duruşu takdire şayandır. Ülke olarak bugünleri hep birlikte birlik ve beraberlik içerisinde aşacağız” dedi.

Garip; “Bugünleri birlik ve beraberlik içerisinde aşacağız”

Cumhur İttifakı’nın Pamukkale Belediye Meclis Üyesi Adayları; Av. Yusuf Garip ve Erkan Tıkıroğlu, Türkiye Kamu Sen Denizli İl Temsilciliği’ni ziyaret etti. Kamu Sen İl Temsilcisi Rayif Kurşunoğlu ve bağlı sendikaların başkanları ile üyelerin de katıldığı ziyarette; 31 Mart yerel seçimleri ve ülke gündemi değerlendirildi.

Ziyaretlerinden dolayı Garip ve Tıkıroğlu’na teşekkür eden Kurşunoğlu, seçim çalışmalarında başarılar diledi.

Meclis üye listelerinin belli olmasının ardından seçim çalışmalarına başladıklarını belirten Garip, “Rayif Başkanım ve ekibine gösterdikleri misafirperverlikten dolayı teşekkür ediyorum. Bildiğiniz gibi şahsımın Meclis Üyeliği, 2014 seçimleriyle başladı. 5 yıldır da MHP Denizli Büyükşehir Belediye Meclisi Grup Başkanvekilliği görevini sürdürüyorum. Bu süreçte Denizli’nin menfaatine olan her konuya destek verdik. Bundan sonraki süreçte de böyle olacak. Türkiye Kamu-Sen hem çalışma hayatı, hem de milli meselelere karşı son derece duyarlı bir sivil toplum kuruluşudur. Ülkemizin beka sorunu yaşadığı bu günlerde Türkiye Kamu-Sen’in bu milli duruşu takdire şayandır. Ülke olarak bugünleri hep birlikte birlik ve beraberlik içerisinde aşacağız” diye konuştu.

“TÜRKİYE KAMU-SEN’İN KÖKLÜ BİR GEÇMİŞİ VAR”

Ziyarette konuşan Cumhur İttifakı Pamukkale Meclis Üyesi Adayı Erkan Tıkıroğlu; “Türkiye Kamu-Sen 26 yıllık köklü bir geçmişi olan bir sivil toplum kuruluşudur. Kurulduğu günden bu yana ‘Türkiye Sevdamız, ekmek için kavgamız’ sloganıyla büyüyerek bu günlere gelmiştir. Bize gösterdikleri misafirperverlikten dolayı kendilerine teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. Konuşmaların ardından Av. Yusuf Garip, Kurşunoğlu’na Türk Bayrağı takdim etti.

ALPER PARLAK

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211